biologia zbiór ćwiczeń co to znaczy
Co znaczy ĆWICZEŃ, PAKIETY ZADAŃ - trening przed?. Co to jest zbiorem zadań z biologii, do jakich.

Czy pomocne?

BIOLOGIA - ZBIÓR ĆWICZEŃ, PAKIETY ZADAŃ - trening przed maturą

Definicja z ang. BIOLOGY - SET EXERCISE, PACKAGES OF TASKS - training before graduation, z niem. Biologie - SET Bewegung, Aufgabenpakete - Training vor dem Abschluss.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Wydawnictwo Szkolne Omega, Kraków 2005, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,302 str., Wymiary: 160 x 230 mm , Waga: 0.76 kg
Zagadnienia: biologia zbiór ćwiczeń
ISBN: ISBN 83-7267-066-8
Opis: Zestaw ćwiczeń z biologii nie jest jeszcze jednym typowym zbiorem zadań z biologii, do jakich przyzwyczaili się wszyscy zainteresowani tym przedmiotem. Dzięki ciekawemu ujęciu zadań (I tom) i testów (II tom) autorka umożliwia sprawdzenie własnej wiedzy, proponując formułowanie hipotez, analizę i interpretację wyników obserwacji i doświadczeń, odkrywanie zależności pomiędzy budową a funkcją układów i narządów w organizmach. Materiał szkolny potraktowany został przekrojowo, udzielanie odpowiedzi wymaga więc szybkiego kojarzenia faktów. Rozwiązywanie testów to ćwiczenie niezwykle pożyteczne z dwóch względów: po pierwsze, pozwala nabyć umiejętność posługiwania się nimi, po drugie zaś jest bardzo dobrym metodą sprawdzenia powtarzanego materiału. Publikację naszą adresujemy przede wszystkim do licealistów zamierzających zdawać biologię na maturze i egzaminach wstępnych do szkół wyższych, lecz także do tych, którzy chcą powtórzyć materiał przerabiany w szkole.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na B .