drogi wyjścia depresji czyli co to znaczy
Co znaczy depresji. Czyli jak odzyskać zaufanie?. Co to jest książki. Odwołując się do swojej.

Czy pomocne?

Drogi wyjścia z depresji. Czyli jak odzyskać zaufanie we własne siły.

Definicja z ang. Way out of depression. So how to regain confidence in their own strength., z niem. Weg aus der Depression. So, wie das Vertrauen in die eigene Kraft wieder zu erlangen..

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Jedność, Kielce 2006, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,143 str., Wymiary: 140 x 215 mm , Waga: 0.21 kg
Zagadnienia: drogi wyjścia depresji czyli
ISBN: ISBN 83-7442-316-1
Opis: Droga wyjścia z depresji istnieje. Udowadnia to autorka tej książki. Odwołując się do swojej długoletniej praktyki psychologa i psychiatry, a również do mądrych przypowieści z całego świata, Antoinette Borri podpowiada, jak walczyć z negatywnymi myślami. W książce znaleźć można sporo metod pomocnych w zmianie metody myślenia i działania. Nie są one ani kosztowne, ani czasochłonne i każdy ma szansę wprowadzić je w życie, gdyż opierają się na zmianie błędnych schematów myślowych i złych nawyków. Dzięki tym metodom, tydzień za tygodniem, we własnym, indywidualnie dopasowanym tempie można rozwinąć nowy, pozytywny mechanizm myślenia. Mimo dużego zawodowego doświadczenia autorka nie występuje z perspektywy kogoś, kto ma receptę na wszystko, przeciwnie – uczciwie i szczerze ''rozmawia'' z czytelnikiem. Wskazuje różne pułapki w walce z depresją i nie ukrywa, iż to jest zadanie trudne i wymagające wytrwałości. Przekonuje jednak, iż każdy posiada w sobie wewnętrzną siłę, która odkryta i odpowiednio wykorzystana doprowadzi do pozytywnych zmian w codziennym funkcjonowaniu, zachowaniu i samopoczuciu.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na D .