boli piecze chorobie co to znaczy
Co znaczy o chorobie wrzodowej żołądka i?. Co to jest żołądka i dwunastnicy'' ukazuje się jako.

Czy pomocne?

Gdy boli i piecze - o chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy

Definicja z ang. When it hurts and bakes - with peptic ulcer of the stomach and duodenum, z niem. Wenn es weh tut und backt - mit Magengeschwür des Magens und Zwölffingerdarm.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Ex Libris, Warszawa 2005, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,95 str., Wymiary: 115 x 190 mm , Waga: 0.11 kg
Zagadnienia: boli piecze chorobie
ISBN: ISBN 83-8935-159-5
Opis: Podręcznik ''Gdy boli i piecze. O chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy'' ukazuje się jako druga pozycja serii Z MEDYCYNĄ NA ''TY''. Dowiedzą się z niej Kraj raczej o tym, czym jest choroba wrzodowa, jakie są powody jej powstawania, w jaki sposób się ją rozpoznaje i - jak można ją leczyć. Ponadto znajdą tu Kraj krótki opis najczęstszych dolegliwości górnego odcinka przewodu pokarmowego, a również wiadomości na temat zespołu jelita drażliwego, stanu, który nie jest uznawany za chorobę, niemniej przysparza nam wielu kłopotów w życiu codziennym. Wiedza ta pozwoli Państwu rozpoznać u siebie pierwsze symptomy omawianych schorzeń; zapewni także niezłą orientację w świecie tabletek i innych środków farmaceutycznych. Gdyż jednak większość problemów żywieniowych wiąże się z niewłaściwymi nawykami, z szybkim tempem życia I ze stresem, warto po przeczytaniu tej książki zastanowić się, jak ograniczyć do minimum ryzyko zachorowania.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na G .