łupie kręgosłupie chorobach co to znaczy
Co znaczy kręgosłupie - o chorobach kręgosłupa?. Co to jest kręgosłupa'' ukazuje się jako trzecia.

Czy pomocne?

Gdy łupie w kręgosłupie - o chorobach kręgosłupa

Definicja z ang. When the booty in the spine - diseases of the spine, z niem. Wenn die Beute in der Wirbelsäule - Erkrankungen der Wirbelsäule.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Ex Libris, Warszawa 2005, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,83 str., Wymiary: 115 x 190 mm , Waga: 0.10 kg
Zagadnienia: łupie kręgosłupie chorobach
ISBN: ISBN 83-8935-178-1
Opis: Podręcznik ''Gdy łupie w kręgosłupie. O chorobach kręgosłupa'' ukazuje się jako trzecia pozycja serii Z MEDYCYNĄ NA ''TY''. Znajdą w niej Kraj zarówno wiadomości o tym, jak zbudowany jest kręgosłup, jak i o tym, jakie dolegliwości kręgosłupa występują u dzieci, a jakie u dorosłych. Opisom towarzyszy bogaty materiał ilustracyjny - zdjęcia i przejrzyste schematy. Co więcej poradnik zawiera wskazówki, jak zapobiegać pojawianiu się wielu schorzeń na przykład w jaki sposób utrzymywać prawidłową postawę w pozycji siedzącej i w ruchu i jakie składniki wprowadzić do codziennego menu, by zminimalizować ryzyko wystąpienia osteoporozy), a również propozycje ćwiczeń. Należy jednak pamiętać, iż przed rozpoczęciem ''domowej terapii'' zawsze trzeba zasięgnąć rady ortopedy. Ostatnia część poradnika to minikompendium wiedzy o materiałach stosowanych w ortopedii. Mimo iż techniki inżynierii znajdują coraz większe wykorzystanie w medycynie, temat ten rzadko jest podejmowany w opracowaniach dla niespecjalistów. Mamy nadzieję, iż niniejszy poradnik pomoże uzupełnić tę lukę.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na G .