uodpornić wpływy pogody co to znaczy
Co znaczy Jak uodpornić się na wpływy pogody?. Co to jest tylko jej igraszką? Czysty błękit nieba.

Czy pomocne?

Jak uodpornić się na wpływy pogody?

Definicja z ang. How to immunize the influence of the weather?, z niem. Wie man den Einfluss des Wetters zu immunisieren?.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Interspar, Warszawa 2006, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,216 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.29 kg
Zagadnienia: uodpornić wpływy pogody
ISBN: ISBN 83-89384-61-2
Opis: Z POGODĄ ZA PAN BRAT Człowiek jest częścią natury, czy tylko jej igraszką? Czysty błękit nieba - samopoczucie od razu się poprawia. Przy mglistej pogodzie czujemy się rozdrażnieni. Niektórzy z nas odczuwają zmiany pogody już wiele wcześniej. Szczególnie my, mieszkańcy Europy Środkowej, często jesteśmy meteoropatami. ZŁA POGODA NIE ISTNIEJE! Nie tylko poszczególne pory roku wyróżniają się pogodą. Także każdy miesiąc zaskakuje nas osobliwościami klimatycznymi. Przedstawia je zamieszczony w książce spory kalendarz pogodowy. Ponadto znajdziemy tu praktyczne porady, jak zdrowo przeżyć cały rok. Przeczytamy także, jaki wpływ ma naprawdę księżyc na nasze samopoczucie. UODPORNIJMY SIĘ NA POGODĘ Niepowtarzalny 7-dniowy program nauczy nas, w jaki sposób możemy się przygotować i uodpornić na każdą pogodę. Możemy wykorzystać sporo wspaniałych rad pochodzących z praktyki medycyny naturalnej, a również odkryć rośliny lecznicze, które w naturalny sposób pomogą nam przy różnych dolegliwościach. Ponadto z tej książki dowiemy się co zrobić, tak aby czuć się dobrze w podróży i jak zoptymalizować klimat w pomieszczeniach mieszkalnych a również w samochodzie.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na J .