jeden smak przemyślenia co to znaczy
Co znaczy przemyślenia nad integralną duchowością?. Co to jest języków obcych, jest jednym z.

Czy pomocne?

Jeden smak - przemyślenia nad integralną duchowością

Definicja z ang. One taste - think of the integral spirituality, z niem. Ein Geschmack - man denke an die integrale Spiritualität.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Jacek Santorski & Co, Warszawa 2000, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,404 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.53 kg
Zagadnienia: jeden smak przemyślenia
ISBN: ISBN 83-88875-19-1
Opis: Ken Wilber, autor książek przełożonych na dwadzieścia języków obcych, jest jednym z najpopularniejszych i w najwyższym stopniu wpływowych współczesnych amerykańskich myślicieli. Przypisuje mu się powstanie prawdziwie zintegrowanego mechanizmu filozoficznego. Osiem tomów jego dopiero co wydanych "Collected Works" zawiera siedemnaście książek i inne pisma. "Jeden Smak" oferuje niepowtarzalny wgląd w prywatny świat Kena Wilbera i jego badania nad duchowością integralną, która łączy mądrość wielkich tradycji duchowych z największymi osiągnięciami współczesnej wiedzy. Te zapiski zawierają komentarze do codziennych zdarzeń, do szczegółów duchowej praktyki Wilbera i doświadczeń medytacyjnych, rady dla zainteresowanych życiem duchowym, refleksje zarówno o jego własnej pracy, jak i innych teoretyków i bardzo zajmujące eseje, których temaryka sięga od sztuki poprzez feminizm, duchowość po psychoterapię. Wszystko to podane zostało w formie przystępnych codziennych zapisków.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na J .