jedz zgodnie grupą krwi nowa co to znaczy
Co znaczy grupą krwi. Nowa formuła zdrowia?. Co to jest rozwoju naszego gatunku, a ich celem było.

Czy pomocne?

Jedz zgodnie z grupą krwi. Nowa formuła zdrowia.

Definicja z ang. Eat according to blood group. The new formula health., z niem. Essen nach Blutgruppe. Die neue Formel Gesundheit..

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Interspar, Warszawa 2000, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,139 str., Wymiary: 145*200 mm , Waga: 0.17 kg
Zagadnienia: jedz zgodnie grupą krwi nowa
ISBN: ISBN 83-87777-69-2
Opis: Grupy krwi powstawały zawsze w określonych momentach rozwoju naszego gatunku, a ich celem było lepsze dostosowanie człowieka do zmieniającej się podaży czy zmieniających się rodzajów żywności. Każda z grup wyspecjalizowana jest na określony rodzaj pokarmów. Istnieją zatem pokarmy, które różni ludzie, o różnych grupach krwi, tolerują lepiej albo gorzej a to, co człowiek lepiej toleruje, jest poprzez organizm lepiej przyswajane, tymczasem to, co toleruje gorzej, zostaje siła rzeczy gorzej przyswojone; organizm odkłada wtedy mniej przyswajalne pokarmy w formie rezerw tłuszczowych. Z drugiej strony mocne reakcje odrzucające zachodzące we krwi w efekcie uaktywnienia się "przeciwciał, np. w efekcie kontaktu z białkami mleka krowiego albo pszenicy, mogą doprowadzić do silnego wychudzenia. Poradnik ten, opracowany na podstawie długoletnich badań, pomoże każdemu ustalić odpowiedni dla jego grupy krwi sposób odżywiania się, z korzyścią dla zdrowia i dobrego samopoczucia, i uzyskania optymalnej masy ciała.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na J .