jeść schudnąć tajemnice co to znaczy
Co znaczy Tajemnice naszego pożywienia?. Co to jest we Francji, a w 1999 roku w Polsce, MICHEL.

Czy pomocne?

Jeść, aby schudnąć. Tajemnice naszego pożywienia

Definicja z ang. Eat to lose weight. Secrets of our food, z niem. Essen, um Gewicht zu verlieren. Geheimnisse unserer Lebensmittel.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Artvitae, Warszawa 2006, wyd. 2, Oprawa: miękka foliowana,295 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.41 kg
Zagadnienia: jeść schudnąć tajemnice
ISBN: ISBN 83-88108-00-X
Opis: Od pierwszego wydania książki Jeść, by schudnąć w 1987 roku we Francji, a w 1999 roku w Polsce, MICHEL MONTIGNAC stał się jednym z największych twórców rewolucji dietetycznej na świecie. Jest pionierem, który po raz pierwszy wprowadził definicja INDEKSU GLIKEMICZNEGO. Bezlitośnie zdemaskował nieskuteczność diet niskokalorycznych, które w konsekwencji powodują odporność na tracenie zbędnych kilogramów i sukces jo-jo. Montignac dowiódł, iż przybieranie na wadze wywołane jest nie tyle ilością spożywanego pokarmu, ile jego jakością, wartością odżywczą. Najnowsze badania naukowe potwierdzają tę tezę. W świetle doświadczeń, które autor zebrał dzięki lekarzom z ponad czterdziestu państw, gdzie wydawane są jego książki, a również na podstawie świadectw setek tys. osób, stosujących w praktyce Jego Metodę, guru światowego żywienia proponuje tym razem najnowszą, uaktualnioną wersję Sposoby MONTIGNAC. Nowa edycja bestsellera Jeść, by schudnąć, zawiera rady, które są łatwiejsze w wykorzystaniu i równocześnie bardziej szczegółowe niż w wersji pierwszej. Zawarte w niej zalecenia pozwolą Ci, Drogi Czytelniku, dokonać właściwych wyborów żywieniowych, dzięki którym będziesz mógł ...jeść, by schudnąć, i już na zawsze pozostać szczupłym i zdrowym!
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na J .