matura 2006 biologia co to znaczy
Co znaczy biologia. Oryginalne arkusze maturalne?. Co to jest ponadgimnazjalnych, którzy zamierzają.

Czy pomocne?

Matura 2006 - biologia. Oryginalne arkusze maturalne z pełnymi rozwiązaniami i kluczami odpowiedzi

Definicja z ang. Matura, 2006 - biology. The original sheets Matura with complete solutions and answer keys, z niem. Matura 2006 - Biologie. Die Originalblätter Matura mit Komplettlösungen und Antwortschlüssel.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: C.K.A., Gliwice 2005, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,248 str., Wymiary: 160 x 230 mm , Waga: 0.38 kg
Zagadnienia: matura 2006 biologia
ISBN: ISBN 83-918391-7-6
Opis: Niniejsza podręcznik adresowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy zamierzają zdawać egzamin maturalny, a również do nauczycieli, którzy przygotowują młodzież do matury, zarówno w dziedzinie podstawowym jak i rozszerzonym. Zamieszczone w niej arkusze wykorzystane były jako próbne egzaminy maturalne w roku szkolnym 2004/2005 przeprowadzone w różnych ośrodkach egzaminacyjnych jest to Okręgowe Komisje Egzaminacyjne w Jaworznie, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Jako jedyna publikacja zawiera arkusze z pierwszej ogólnopolskiej  matury, która odbyła się w maju 2005 roku. Wszystkie zamieszczone zestawy zadań są oryginalne i nie zostały poddane jakiejkolwiek korekcie. podręcznik zawiera (prócz kluczy odpowiedzi przygotowanych poprzez poszczególne komisje egzaminacyjne) pełne rozwiązania do zadań razem z objaśnieniami i komentarzami dotyczącymi metody ich rozwiązywania.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na M .