metoda struktur wyrazowych co to znaczy
Co znaczy wyrazowych w pracy z dziećmi z?. Co to jest przez dzieci z trudnościami w kształtowaniu.

Czy pomocne?

Metoda 18 struktur wyrazowych w pracy z dziećmi z trudnościami w czytaniu i pisaniu - PORADNIK DLA NAUCZYCIELI

Definicja z ang. Method 18 structures of expression in working with children with difficulties in reading and writing - GUIDE FOR TEACHERS, z niem. Verfahren 18 Strukturen des Ausdrucks mit Kindern mit Schwierigkeiten im Lesen und Schreiben in der Arbeit - Leitfaden für Lehrer.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: WSiP, Warszawa 2000, wyd. 3, Oprawa: miękka foliowana,280 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.38 kg
Zagadnienia: metoda struktur wyrazowych
ISBN: ISBN 83-02-06244-8
Opis: Proponowany sposób pracy polega na praktycznym poznawaniu przez dzieci z trudnościami w kształtowaniu się umiejętności czytania i pisania różnorodnych wyrazów uporządkowanych w 18 zestawach ćwiczeń. Kolejność poznawania wyrazów podporządkowana została zasadzie stopniowania trudności, a więc przechodzenia od wyrazów najłatwiejszych do najtrudniejszych. Każdy zestaw ćwiczeń zawiera wyrazy o określonej budowie i wyrazy wcześniej poznane. Prezentowana sposób opiera się na analizie sylabowo-głoskowej wyrazów w powiązaniu z ich budową literową. Niniejsze opracowanie może zainteresować nie tylko terapeutów rozpoczynających pracę, ale również nauczycieli, psychologów i rodziców. Bogaty materiał słowny zawarty w podanych przykładach może być wykorzystany w zaproponowanej formie albo może posłużyć powstaniu nowych pomysłów ćwiczeń rozwijających i usprawniających dzieci, które przygotowują się do nauki czytania i pisania bądź mają z nią trudności. Prezentowany książka razem z 'Książką do ćwiczeń w czytaniu', 'Zestawem do ćwiczeń analizy i syntezy słuchowej' i ćwiczeniami pisemnymi zawartymi w dziewięciu zeszytach - tworzą uzupełniający się zastaw do praktycznego zastosowania opisywanej sposoby.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na M .