pułapka anoreksji dlaczego co to znaczy
Co znaczy dlaczego się choruje, jak wyzdrowieć?. Co to jest tego uważasz, iż nie masz silnej woli i.

Czy pomocne?

Pułapka anoreksji - dlaczego się choruje, jak wyzdrowieć

Definicja z ang. Trap anorexia - why is ill, how to recover, z niem. Trap-Anorexie - warum krank ist, wie sich zu erholen.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Jedność, Warszawa 2001, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,171 str., Wymiary: 125 x 195 mm , Waga: 0.19 kg
Zagadnienia: pułapka anoreksji dlaczego
ISBN: ISBN 83-7224-261-5
Opis: Być może uważasz, iż Twego ciała jest zbyt wiele. Oprócz tego uważasz, iż nie masz silnej woli i daleko Ci do doskonałości. A w telewizji, kolorowych magazynach, filmach często widzisz wspaniałych, radosnych i szczęśliwych ludzi, pięknych i pogodnych ponieważ... szczupłych. Już jesteś po decyzji (której to natomiast?) -ograniczysz jedzenie! A nawet zastosujesz (którą to natomiast?) dietę-cud. Osiągniesz doskonałość, udowodnisz sobie i światu na co Cię stać, masz przecież bardzo mocną wolę. Jeżeli te zdania pasują do Ciebie lub osoby Ci bliskiej, koniecznie przeczytaj tę książkę. Bardzo poważna, bardzo niebezpieczna i bardzo trudna w leczeniu choroba zwana anoreksją rozpoczyna się od... decyzji o ograniczeniu jedzenia i/ albo stosowania diety. Osoby anorektyczne wcale niekoniecznie wyglądają na wycieńczone, wychudzone i tak dalej Osoby cierpiące na tę niebezpieczną chorobę mogą wyglądać tak jak TY. Pamiętaj anoreksją to choroba śmiertelna (parametr śmiertelności waha się od 5 do 20 procent). Ta podręcznik pozwoli Tobie i Twoim najbliższym uniknąć pułapki, gdy jedzenie staje się śmiertelnym wrogiem, obsesją, religią, tajemną wiedzą, drogą do nieśmiertelności.
Spis treści:
  • 1. Jedzenie jako symbol wewnętrznej walki
  • 2. Wymiar społeczny
  • 3. Wymiar dla rodziny
  • Sprostać anoreksji
  • 5. W kierunku wyzdrowienia

Czym jest znaczenie w Słownik na P .