tarczyca rozpoznać objawy co to znaczy
Co znaczy TARCZYCA - Jak rozpoznać objawy choroby?. Co to jest problemów z masą ciała - łaknienia.

Czy pomocne?

TARCZYCA - Jak rozpoznać objawy choroby

Definicja z ang. THYROID - How to recognize the symptoms of the disease, z niem. Schilddrüse - Wie die Symptome der Krankheit zu erkennen.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Bellona, Warszawa 2007, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,248 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.25 kg
Zagadnienia: tarczyca rozpoznać objawy
ISBN: ISBN 83-11-10609-6
Opis: Cierpisz wskutek któregoś z następujących objawów: - problemów z masą ciała - łaknienia cukru - zmęczenia fizycznego i psychicznego - problemów z włosami i skórą - niepłodności - depresji - nadmiernej aktywności - stanów lękowych? Winę za to może ponosić gruczoł tarczowy. Tarczyca kontroluje cykl metaboliczny całego organizmu i ma wpływ na stan każdego narządu. Nadczynna albo niedoczynna może mieć katastrofalny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne. Podręcznik jest wszechstronnym poradnikiem, który krok po kroku pomoże zidentyfikować określone symptomy i ustalić rodzaj schorzenia tarczycy. Dostarcza wielu wartościowych informacji: gdzie szukać pomocy i leczenia i - co najważniejsze - jakie zmiany wprowadzić w stylu odżywiania się i życia, by przywrócić prawidłowy stan zdrowia.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na T .