terapia zwierciadła duchowa co to znaczy
Co znaczy duchowa podróż w głąb podświadomości?. Co to jest powszechnego usankcjonowania istnienia.

Czy pomocne?

Terapia zwierciadła - duchowa podróż w głąb podświadomości

Definicja z ang. Therapy mirror - a spiritual journey into the subconscious, z niem. Therapie Spiegel - eine spirituelle Reise in das Unterbewusstsein.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Liber, Warszawa 2003, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,228 str., Wymiary: 135 x 205 mm , Waga: 0.29 kg
Zagadnienia: terapia zwierciadła duchowa
ISBN: ISBN 83-88170-55-4
Opis: Dopiero w dwudziestym pierwszym wieku doszło do powszechnego usankcjonowania istnienia podświadomości, która jest bazą nieskończonych wspomnień i inkarnacji. Wiemy, iż na nasze codzienne życie wpływa nie tylko świadomość i rzeczywistość, ale także podświadomość i przeszłość - bez względu na to, jak bardzo od nas odległa. Leczenie zwierciadła uczy nas, jak nawiązać łączność z tą nieskończoną bazą danych, jaką jest podświadomość. Dzięki transowi i wizualizacji duszy, jako zwierciadła, możliwe jest usunięcie bloków - fizycznych i psychicznych - i udrożnienie przepływu energii. Leczenie zwierciadła uczy, iż należy żyć chwilą, przeżywać każdy moment, kochać siebie i dlatego być dla siebie własnym, najlepiej zorientowanym uzdrowicielem. Podróż w głąb podświadomości otwiera oczy o uwalnia duszę z tyranii przeszłości i przyszłości. Wstępnie leczenie prowadzona jest pod kierunkiem przewodnika. Gdy pacjent zinternalizuje już tę metodę, wówczas może sam sobie ją aplikować, a po nabraniu większego doświadczenia - pomagać innym osobom. Niniejsze opracowanie złożony jest ze wstępnej, opisowej części i z części przykładowej, zawierającej szczegółową analizę studiów przypadku. Przykłady ilustrują złożoność ludzkich problemów i skuteczność terapii zwierciadła.
Spis treści:
  • 1. Wprowadzenie
  • 2. Leczenie zwierciadła - teoria i filozofia
  • 3. Leczenie zwierciadła - metodologia i wdrażanie sposoby
  • 4. Leczenie zwierciadła- model leczenia
  • 5. Mechanizm redukcji ego i docierania do źródła duszy
  • 6. Zastosowanie terapii zwierciadła w leczeniu fizycznych i psychicznych zaburzeń
  • 7. Leczenie zwierciadła- opis i badanie indywidualnych mechanizmów leczenia
  • 8. Doświadczenie astralne

Czym jest znaczenie w Słownik na T .