utrzymaj formę sprawne ciało co to znaczy
Co znaczy sprawne ciało wolne od bólu?. Co to jest uczy, jak szybko uporać się z nim, stosując.

Czy pomocne?

Utrzymaj formę - sprawne ciało wolne od bólu

Definicja z ang. Keep the form of - a healthy body free from pain, z niem. Halten Sie das Formular aus - einen gesunden Körper schmerzfrei.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Muza, Warszawa 2005, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,160 str., Wymiary: 195 x 250 mm , Waga: 0.58 kg
Zagadnienia: utrzymaj formę sprawne ciało
ISBN: ISBN 83-7200-263-0
Opis: Ten niezwykły przewodnik pozwala zrozumieć fizyczny ból i uczy, jak szybko uporać się z nim, stosując proste techniki masażu i nieskomplikowane ćwiczenia. Ułatwia rozpoznawanie słabych punktów organizmu, które uniemożliwiają pełne zastosowanie danego przez naturę potencjału. Umożliwia nowe spojrzenie na własne ciało i stworzenie planu ćwiczeń dopasowanego do potrzeb, pozwalającego przywrócić kończynom optymalną ruchomość i polepszyć wydolność organizmu. Pomaga zrozumieć bóle trapiące ludzi, chronić się przed nimi i eliminować je. Wyjaśnia, jak zbudowane jest ludzkie ciało i powody powstawania wad postawy. Informuje, gdzie najczęściej dochodzi do urazów i jak wpływają one na funkcjonowanie organizmu. Uczy - krok po kroku - sporządzać ''mapę postawy ciała''.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na U .