cerosel skutki uboczne co to znaczy
Definicja Selenium skład. Co to jest uzupełnia niedobór selenu. Stosowanie Cerosel skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Cerosel

Nazwa zagraniczna Cerosel:Selenium
Składniki leku Cerosel: selen
Forma leku Cerosel: tabletki
Kategorie:Przewód pokarmowy i metabolizm
Specjalność: Medycyna rodzinna
Efekty pożądane Ceroseluzupełnia niedobór selenu
Podobne do Cerosel: Cerosel 50, 50 mcg, tabl., 100 szt (BIOCHEFA)
Zamienniki Cerosel:
Instrukcja Cerosel stosowanie:Niedobór selenu. Niedobór selenu zwiększa ryzyko chorób serca i układu krążenia, nowotworów, reumatoidalnego zapalenia stawów.DAWKOWANIE:Doustnie. Dorośli doustnie 1-4 tabletki dziennie, na 1 godzinę przed posiłkiem. Po okresie leczenia wynoszącym 3 miesiące zaleca się miesiąc przerwy. Selen i witamina E mają tzw. działanie synergiczne, co oznacza, że razem działają silniej niż podawane osobno w równoważnych dawkach.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Stosowanie dawek dobowych powyżej 600 ľg dziennie może prowadzić do pojawienia się czosnkowego oddechu, zwiększenia aktywności aminotransferaz i zmniejszenia stężenia cholesterolu we krwi.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dawkowanie Cerosel:Doustnie. Dorośli doustnie 1-4 tabletki dziennie, na 1 godzinę przed posiłkiem. Po okresie leczenia wynoszącym 3 miesiące zaleca się miesiąc przerwy. Selen i witamina E mają tzw. działanie synergiczne, co oznacza, że razem działają silniej niż podawane osobno w równoważnych dawkach.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Stosowanie dawek dobowych powyżej 600 ľg dziennie może prowadzić do pojawienia się czosnkowego oddechu, zwiększenia aktywności aminotransferaz i zmniejszenia stężenia cholesterolu we krwi.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Skutki uboczne Cerosel:Stosowanie dawek dobowych powyżej 600 ľg dziennie może prowadzić do pojawienia się czosnkowego oddechu, zwiększenia aktywności aminotransferaz i zmniejszenia stężenia cholesterolu we krwi.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Cerosel:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dotyczy:
  • układ krążenia,
  • serce,
  • odporność,
  • niedobór selenu,
  • selen,
  • minerały.

Definicja Selenium: Co to jest Cerosel lek w Skutki uboczne C .