datong skutki uboczne co to znaczy
Definicja skład. Co to jest nawilża błonę śluzową nosa, podniebienia miękkiego i gardła. Stosowanie.

Czy pomocne?

Leczenie Datong

Nazwa zagraniczna Datong:
Składniki leku Datong:
  • 0,9% chlorek sodu (tzw. sól fizjologiczna),
  • gliceryna,
  • Zingiber officinale,
  • Dioscorea opposita.
Forma leku Datong: aerozol
Kategorie: Wyroby medyczne
Specjalność: Otolaryngologia
Efekty pożądane Datong nawilża błonę śluzową nosa, podniebienia miękkiego i gardła
Podobne do Datong: Datong, spray przeciw chrapaniu, 20 ml
Zamienniki Datong:
Instrukcja Datong stosowanie: Ograniczanie natężenia chrapania i częstości jego występowania.DAWKOWANIE:Datong należy stosować przed snem po 2-3 dawki do każdego otworu nosowego. Wstrząsnąć przed użyciem. Oczyścić nos. Po podaniu całej dawki odchylić na chwilę głowę do tyłu spokojnie wdychając powietrze nosem celem ułatwienia dotarcia preparatu do podniebienia miękkiego i gardła. Nie pić i nie jeść po podaniu. W przeciwnym razie ponownie zastosować preparat. Po otwarciu należy zużyć w ciągu dwóch miesięcy. Datong przeznaczony jest dla osób dorosłych. Opakowanie wystarcza na 50 dni przy codziennym stosowaniu.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Nie istnieją żadne przeciwskazania związane ze stosowaniem preparatu Datong, lecz u osób nadwrażliwych, jak przy każdym preparacie  podawanym donosowo, może wystąpić krótkotrwałe pieczenie błony śluzowej nosa w przypadku zbyt gwałtownego wdychania powietrza nosem bezpośrednio po podaniu preparatu.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Zaleca się też zasięgnięcie porady lekarskiej w przypadku stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.
Dawkowanie Datong: Datong należy stosować przed snem po 2-3 dawki do każdego otworu nosowego. Wstrząsnąć przed użyciem. Oczyścić nos. Po podaniu całej dawki odchylić na chwilę głowę do tyłu spokojnie wdychając powietrze nosem celem ułatwienia dotarcia preparatu do podniebienia miękkiego i gardła. Nie pić i nie jeść po podaniu. W przeciwnym razie ponownie zastosować preparat. Po otwarciu należy zużyć w ciągu dwóch miesięcy. Datong przeznaczony jest dla osób dorosłych. Opakowanie wystarcza na 50 dni przy codziennym stosowaniu.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Nie istnieją żadne przeciwskazania związane ze stosowaniem preparatu Datong, lecz u osób nadwrażliwych, jak przy każdym preparacie  podawanym donosowo, może wystąpić krótkotrwałe pieczenie błony śluzowej nosa w przypadku zbyt gwałtownego wdychania powietrza nosem bezpośrednio po podaniu preparatu.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Zaleca się też zasięgnięcie porady lekarskiej w przypadku stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.
Skutki uboczne Datong: Nie istnieją żadne przeciwskazania związane ze stosowaniem preparatu Datong, lecz u osób nadwrażliwych, jak przy każdym preparacie  podawanym donosowo, może wystąpić krótkotrwałe pieczenie błony śluzowej nosa w przypadku zbyt gwałtownego wdychania powietrza nosem bezpośrednio po podaniu preparatu.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Zaleca się też zasięgnięcie porady lekarskiej w przypadku stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Datong: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Zaleca się też zasięgnięcie porady lekarskiej w przypadku stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.
Dotyczy:
  • chrapanie,
  • sen,
  • podniebienie,
  • nawilżanie śluzówki nosa.

Definicja : Co to jest Datong lek w Skutki uboczne D .