skutki uboczne co to znaczy
Definicja skład. Co to jest poprawia nastrój, zmniejsza objawy depresji. Stosowanie Don skutki.

Czy pomocne?

Leczenie Don

Nazwa zagraniczna Don:
Składniki leku Don: ekstrakt z dziurawca
Forma leku Don: tabletki
Kategorie: Suplementy diety
Specjalność: Medycyna rodzinna
Efekty pożądane Don
  • poprawia nastrój,
  • zmniejsza objawy depresji.
Podobne do Don:
Zamienniki Don:
Instrukcja Don stosowanie: Wskazany jest w leczeniu łagodnej formy zaburzeń nastroju typu depresyjnego. Wskazaniem mogą być powracające stany obniżonego nastroju i złego samopoczucia, charakteryzujące się np. kłopotami ze snem, problemami z koncentracją, ciągłym zmęczeniem i brakiem motywacji do działania.DAWKOWANIE:Doustnie. Dorośli 1 tabletka dziennie popijając wodą.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Nadwrażliwość na światło (osoby z jasną karnacją powinny unikać ostrego słońca i innych źródeł światła ultrafioletowego, np. solarium).  Jest również wskazane unikanie czerwonego wina, sera, drożdży, marynowanych śledzi.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, masz nadwrażliwość na promienie UV, korzystarz z kąpieli słonecznych i solarium.
Dawkowanie Don: Doustnie. Dorośli 1 tabletka dziennie popijając wodą.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Nadwrażliwość na światło (osoby z jasną karnacją powinny unikać ostrego słońca i innych źródeł światła ultrafioletowego, np. solarium).  Jest również wskazane unikanie czerwonego wina, sera, drożdży, marynowanych śledzi.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, masz nadwrażliwość na promienie UV, korzystarz z kąpieli słonecznych i solarium.
Skutki uboczne Don: Nadwrażliwość na światło (osoby z jasną karnacją powinny unikać ostrego słońca i innych źródeł światła ultrafioletowego, np. solarium).  Jest również wskazane unikanie czerwonego wina, sera, drożdży, marynowanych śledzi.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, masz nadwrażliwość na promienie UV, korzystarz z kąpieli słonecznych i solarium.
Poinformuj lekarza gdy lek Don: Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, masz nadwrażliwość na promienie UV, korzystarz z kąpieli słonecznych i solarium.
Dotyczy:
  • antydepresant,
  • depresja,
  • stany depresyjne,
  • stany lękowe.

Definicja : Co to jest Don lek w Skutki uboczne D .