tabletki efferalgan skutki co to znaczy
Definicja Paracetamolum skład. Co to jest przeciwgorączkowe, przeciwbólowe. Stosowanie Efferalgan.

Czy pomocne?

Leczenie Efferalgan (tabletki)

Nazwa zagraniczna Efferalgan (tabletki):Paracetamolum
Składniki leku Efferalgan (tabletki): paracetamol
Forma leku Efferalgan (tabletki):
  • tabletki,
  • tabletki musujące.
Kategorie:Ośrodkowy układ nerwowy
Specjalność: Medycyna rodzinna
Efekty pożądane Efferalgan (tabletki)
  • przeciwgorączkowe,
  • przeciwbólowe.
Podobne do Efferalgan (tabletki):
  • Efferalgan, tabletki musujące, 500 mg, 16 szt,
  • Efferalgan, tabletki musujące, 500 mg, 8 szt,
  • Efferalgan, tabletki, 500 mg, 8 szt (UPSA),
  • Efferalgan,500 mg, tabl.,16 szt (UPSA).
Zamienniki Efferalgan (tabletki):
  • Acenol Forte, tabletki, 500 mg, 20 szt (GALENA),
  • Apap, tabletki, 500 mg, 12 szt (US PHARMACIA),
  • Apap, tabletki, 500 mg, 24 szt (US PHARMACIA),
  • Codipar, 500 mg, tabl.musuj., 10 szt, strips (GLAXO WELLCOME POZNAN),
  • Codipar, tabletki, 500 mg, 12 szt (GLAXO WELLCOME POZNAN),
  • Codipar, tabletki, 500 mg, 24 szt (GLAXO WELLCOME POZNAN),
  • Codipar, tabletki, 500 mg, 6 szt (GLAXO WELLCOME POZNAN),
  • Panadol Tablets, 500 mg, tabl.powl., 6 szt (SMITHKLINE BEECHAM - OTC),
  • Panadol Tablets, 500 mg, tabl.powl., 8 szt (SMITHKLINE BEECHAM - OTC),
  • Paracetamol 0.5, tabletki (Polfa Łódź), 500 mg, 20 szt (POLFA LODZ),
  • Paracetamol, 500 mg, tabl.,(Biofarm),1000szt (BIOFARM),
  • Paracetamol, 500 mg, tabl.,(Byk Maz), 20 szt (BYK MAZOVIA),
  • Paracetamol, 500 mg, tabl.,(Chance),20 szt (CHANCE),
  • Paracetamol, 500 mg, tabl.,(Glaxo P), 10 szt (GLAXO WELLCOME POZNAN),
  • Paracetamol, 500 mg, tabl.,(Marcmed), 8 szt (MARCMED),
  • Paracetamol, 500 mg, tabl.,(P.Grodz.),10 szt (POLFA GRODZISK),
  • Paracetamol, 500 mg, tabl.,(P.Kut),20szt,poj (POLFA KUTNO-LEKI),
  • Paracetamol, 500 mg,tabl.,(Polpharma),20 szt (POLPHARMA OTC).
Instrukcja Efferalgan (tabletki) stosowanie:Stosowany jako środek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne). Często stosowany z podobnych wskazań jak kwas acetylosalicylowy - u chorych uczulonych na pochodne kwasu salicylowego.DAWKOWANIE:Doustnie. Dorośli i młodzież powyżej 15 roku życia: 1-2 tabletki jednorazowo lub 2-3 razy dziennie; w bólach przewlekłych i nowotworowych 500-750 mg co 4 godziny.
Dawkowanie Efferalgan (tabletki):Doustnie. Dorośli i młodzież powyżej 15 roku życia: 1-2 tabletki jednorazowo lub 2-3 razy dziennie; w bólach przewlekłych i nowotworowych 500-750 mg co 4 godziny.
Skutki uboczne Efferalgan (tabletki):Istnieją doniesienia o uszkodzeniu wątroby, nerek lub szpiku na skutek stosowania preparatu w dużych dawkach lub przewlekle oraz o reakcjach uczuleniowych na lek (pokrzywka, rumień, zapalenie skóry).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na lek, astmę oskrzelową, cierpisz na schorzenia wątroby, nerek, anemię.
Poinformuj lekarza gdy lek Efferalgan (tabletki):Gdy masz nadwrażliwość na lek, astmę oskrzelową, cierpisz na schorzenia wątroby, nerek, anemię.
Dotyczy:
  • przeziębienie,
  • gorączka,
  • ból miesiączkowy,
  • ból głowy,
  • ból.

Definicja Paracetamolum: Co to jest Efferalgan (tabletki) lek w Skutki uboczne E .