skutki uboczne estradiolum co to znaczy
Definicja Estradiolum skład. Co to jest łagodzi dolegliwości w okresie menopauzy. Stosowanie Fem 7.

Czy pomocne?

Leczenie Fem 7

Nazwa zagraniczna Fem 7: Estradiolum
Składniki leku Fem 7: estradiol
Forma leku Fem 7: plastry
Kategorie: Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe
Specjalność: Ginekologia i położnictwo
Efekty pożądane Fem 7 łagodzi dolegliwości w okresie menopauzy
Podobne do Fem 7: Fem 7, plastry transdermalne, 50 mcg / 24 h, 4 szt
Zamienniki Fem 7: Climara 50, plastry transdermalne, 50 mcg / 24 h, 4 szt (SCHERING AG)
Instrukcja Fem 7 stosowanie: Dla kobiet w okresie menopauzy - przy występowaniu objawów niedoboru hormonów estrogenowych spowodowanych przekwitaniem, takich jak uderzenia gorąca, pocenie się, zaburzenia snu, zmiany zanikowe narządów płciowych, zaburzenia psychiczne. Zapobiega osteoporozie, odwapnieniu kości i zmianom miażdżycowym.DAWKOWANIE:Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Występują najczęściej w miejscu zastosowania i obejmują zaczerwienienie skóry, podrażnienia i swędzenie. Zwykle objawy te ustępują 2-3 dni po usunięciu plastra. Mogą pojawić się również bóle głowy, nadwrażliwość piersi, nudności, krwawienie międzymiesiączkowe, wzrost/osłabienie popędu płciowego.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na krwawienia z pochwy o nieustalonej przyczynie,mięśniaki macicy, schorzenia wątroby, chorobę zakrzepowo-zatorową.
Dawkowanie Fem 7: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Występują najczęściej w miejscu zastosowania i obejmują zaczerwienienie skóry, podrażnienia i swędzenie. Zwykle objawy te ustępują 2-3 dni po usunięciu plastra. Mogą pojawić się również bóle głowy, nadwrażliwość piersi, nudności, krwawienie międzymiesiączkowe, wzrost/osłabienie popędu płciowego.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na krwawienia z pochwy o nieustalonej przyczynie,mięśniaki macicy, schorzenia wątroby, chorobę zakrzepowo-zatorową.
Skutki uboczne Fem 7: Występują najczęściej w miejscu zastosowania i obejmują zaczerwienienie skóry, podrażnienia i swędzenie. Zwykle objawy te ustępują 2-3 dni po usunięciu plastra. Mogą pojawić się również bóle głowy, nadwrażliwość piersi, nudności, krwawienie międzymiesiączkowe, wzrost/osłabienie popędu płciowego.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na krwawienia z pochwy o nieustalonej przyczynie,mięśniaki macicy, schorzenia wątroby, chorobę zakrzepowo-zatorową.
Poinformuj lekarza gdy lek Fem 7: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na krwawienia z pochwy o nieustalonej przyczynie,mięśniaki macicy, schorzenia wątroby, chorobę zakrzepowo-zatorową.
Dotyczy:
  • kobieta,
  • hormonalna terapia zastępcza,
  • klimakterium,
  • menopauza.

Definicja Estradiolum: Co to jest Fem 7 lek w Skutki uboczne F .