furaginum skutki uboczne co to znaczy
Definicja Furaginum skład. Co to jest bakteriobójcze. Stosowanie Furaginum skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Furaginum

Nazwa zagraniczna Furaginum: Furaginum
Składniki leku Furaginum: furagina
Forma leku Furaginum: tabletki
Kategorie: Leki stosowane w zakażeniach (przeciwinfekcyjne)
Specjalność:
  • Choroby wewnętrzne,
  • Urologia.
Efekty pożądane Furaginum bakteriobójcze
Podobne do Furaginum:
  • Furaginum, tabletki, 50 mg, 30 szt,
  • Furaginum,50 mg, tabl.,imp, 30 szt, blistry (OLAINFARM).
Zamienniki Furaginum:
Instrukcja Furaginum stosowanie: Leczenie ostrych i przewlekłych zakażeń układu moczowego oraz profilaktycznie w długotrwałym zapobieganiu nawrotom tych zakażeń. DAWKOWANIE:Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek podaje się podczas posiłków zawierających białko, niemowlętom i małym dzieciom zaleca się podawać po pokruszeniu tabletki i zawieszeniu w mleku. Nie stosować u niemowląt do 4 miesiąca życia.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Nudności, wymioty, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, reakcje nadwrażliwości na lek, rzadko zaburzenia hematologiczne, neuropatia obwodowa.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz chore nerki.
Dawkowanie Furaginum: Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek podaje się podczas posiłków zawierających białko, niemowlętom i małym dzieciom zaleca się podawać po pokruszeniu tabletki i zawieszeniu w mleku. Nie stosować u niemowląt do 4 miesiąca życia.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Nudności, wymioty, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, reakcje nadwrażliwości na lek, rzadko zaburzenia hematologiczne, neuropatia obwodowa.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz chore nerki.
Skutki uboczne Furaginum: Nudności, wymioty, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, reakcje nadwrażliwości na lek, rzadko zaburzenia hematologiczne, neuropatia obwodowa.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz chore nerki.
Poinformuj lekarza gdy lek Furaginum: Gdy masz chore nerki.
Dotyczy:
  • urologia,
  • układ moczowy,
  • bakterie.

Definicja Furaginum: Co to jest Furaginum lek w Skutki uboczne F .