genteal skutki uboczne co to znaczy
Definicja skład. Co to jest nawilża powierzchnię oka. Stosowanie GenTeal skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie GenTeal

Nazwa zagraniczna GenTeal:
Składniki leku GenTeal:
  • nadboran sodu,
  • hydroksypropyloceluloza.
Forma leku GenTeal: krople do oczu
Kategorie: Wyroby medyczne
Specjalność: Okulistyka
Efekty pożądane GenTeal nawilża powierzchnię oka
Podobne do GenTeal: GenTeal, krople do oczu, 10 ml
Zamienniki GenTeal:
Instrukcja GenTeal stosowanie: Nawilżające krople do oczu dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Produkt odpowiedni do wszystkich typów soczewek kontaktowych.DAWKOWANIE:Wkroplić 1 lub 2 krople preparatu do każdego oka unikając dotknięcia końcówką zakraplacza do oka. Zamknąć i otworzyć oko kilka razy. Można też nanieść kilka kropel preparatu na soczewkę kontaktową przed jej założeniem. Przed wkropleniem preparatu należy umyć ręce. Zaleca się, aby krople były stosowane przez jedną osobę.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Preparat GenTeal jest bardzo dobrze tolerowany jednakże istnieją doniesienia o pieczeniu, kłuciu, reakcjach alergicznych i zaczerwienieniu oka po jego zastosowaniu. Jeśli po zastosowaniu preparatu wystąpi dyskomfort lub podrażnienie oka należy zdjąć soczewki kontaktowe, zaprzestać stosowania preparatu i skontaktować się z prowadzącym okulistą.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.
Dawkowanie GenTeal: Wkroplić 1 lub 2 krople preparatu do każdego oka unikając dotknięcia końcówką zakraplacza do oka. Zamknąć i otworzyć oko kilka razy. Można też nanieść kilka kropel preparatu na soczewkę kontaktową przed jej założeniem. Przed wkropleniem preparatu należy umyć ręce. Zaleca się, aby krople były stosowane przez jedną osobę.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Preparat GenTeal jest bardzo dobrze tolerowany jednakże istnieją doniesienia o pieczeniu, kłuciu, reakcjach alergicznych i zaczerwienieniu oka po jego zastosowaniu. Jeśli po zastosowaniu preparatu wystąpi dyskomfort lub podrażnienie oka należy zdjąć soczewki kontaktowe, zaprzestać stosowania preparatu i skontaktować się z prowadzącym okulistą.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.
Skutki uboczne GenTeal: Preparat GenTeal jest bardzo dobrze tolerowany jednakże istnieją doniesienia o pieczeniu, kłuciu, reakcjach alergicznych i zaczerwienieniu oka po jego zastosowaniu. Jeśli po zastosowaniu preparatu wystąpi dyskomfort lub podrażnienie oka należy zdjąć soczewki kontaktowe, zaprzestać stosowania preparatu i skontaktować się z prowadzącym okulistą.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.
Poinformuj lekarza gdy lek GenTeal: Gdy masz uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu.
Dotyczy:
  • oko,
  • suche oko,
  • soczewki kontaktowe,
  • zespół suchego oka,
  • sztuczne łzy,
  • łzy.

Definicja : Co to jest GenTeal lek w Skutki uboczne G .