hotactiv gripex skutki co to znaczy
Definicja Acidum ascorbicum|Paracetamolum|Phenylephrini hydrochloridum skład. Co to jest udrażnia.

Czy pomocne?

Leczenie Gripex HotActiv

Nazwa zagraniczna Gripex HotActiv:Acidum ascorbicum|Paracetamolum|Phenylephrini hydrochloridum
Składniki leku Gripex HotActiv:
  • chlorowodorek fenylefryny,
  • paracetamol,
  • witamina C (kwas askorbinowy).
Forma leku Gripex HotActiv: proszek do sporządzania roztworu
Kategorie:Ośrodkowy układ nerwowy
Specjalność: Medycyna rodzinna
Efekty pożądane Gripex HotActiv
  • udrażnia nos,
  • przeciwbólowe,
  • przeciwgorączkowe.
Podobne do Gripex HotActiv: Gripex HotActiv, proszek do sporządzania roztworów, 8 saszetek
Zamienniki Gripex HotActiv:
  • Coldrex HotRem Blackcur,prosz,5tor,zest.12op (SMITHKLINE BEECHAM - OTC),
  • Coldrex HotRem Lemon,prosz.,5 tor.,zest.12op (SMITHKLINE BEECHAM - OTC),
  • Febrisan, proszek musujący, 5 g, 8 saszetek (ALTANA PHARMA SP.Z O.O.).
Instrukcja Gripex HotActiv stosowanie:Wskazaniem do stosowania leku jest łagodzenie objawów przeziębienia i grypy: gorączki, bólu głowy, gardła, bólów mięśniowych i kostno-stawowych oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie, zapaleniu zatok przynosowych, alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa i naczynioruchowym obrzęku błony śluzowej nosa. Podczas stosowania leku nie wolno spożywać alkoholu.DAWKOWANIE:Dorośli i dzieci powyzej 12 roku życia: 1 saszetka co 4-6 godzin (maxymalnie 6 saszetek  na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej  wody. Leku nie należy podawać dzieciom  poniżej 12 roku życia.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy przyjmujesz  inne leki  zawierające paracetamol.
Dawkowanie Gripex HotActiv:Dorośli i dzieci powyzej 12 roku życia: 1 saszetka co 4-6 godzin (maxymalnie 6 saszetek  na dobę). Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej  wody. Leku nie należy podawać dzieciom  poniżej 12 roku życia.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy przyjmujesz  inne leki  zawierające paracetamol.
Skutki uboczne Gripex HotActiv:
Poinformuj lekarza gdy lek Gripex HotActiv:Gdy przyjmujesz  inne leki  zawierające paracetamol.
Dotyczy:
  • ból kostno-stawowy,
  • ból mięśni,
  • grypa,
  • przeziębienie,
  • stan podgorączkowy,
  • gorączka.

Definicja Acidum ascorbicum|Paracetamolum|Phenylephrini hydrochloridum: Co to jest Gripex HotActiv lek w Skutki uboczne G .