gynazol skutki uboczne nitras co to znaczy
Definicja Butaconazoli nitras skład. Co to jest przeciwgrzybicze. Stosowanie Gynazol skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Gynazol

Nazwa zagraniczna Gynazol:Butaconazoli nitras
Składniki leku Gynazol: butakonazol
Forma leku Gynazol: krem dopochwowy
Kategorie:Układ moczowo-płciowy i hormony płciowe
Specjalność: Ginekologia i położnictwo
Efekty pożądane Gynazolprzeciwgrzybicze
Podobne do Gynazol: Gynazol, krem dopochwowy, 20 mg / g, 5 g, z aplikatorem
Zamienniki Gynazol:
Instrukcja Gynazol stosowanie:Leczenie drożdżakowego zapalenia sromu i pochwy wywołanego przez Candida albicans, potwierdzonego w badaniu mikroskopowym wymazu z pochwy. 
Dawkowanie Gynazol:Dopochwowo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Uczucie pieczenia, swędzenia, bólu i obrzęku w okolicy sromu, pochwy. Olej mineralny wchodzący w skład preparatu może uszkodzić prezerwatywę (nie należy ich stosować przez okres do 72 h po zastosowaniu preparatu).
Skutki uboczne Gynazol:Uczucie pieczenia, swędzenia, bólu i obrzęku w okolicy sromu, pochwy. Olej mineralny wchodzący w skład preparatu może uszkodzić prezerwatywę (nie należy ich stosować przez okres do 72 h po zastosowaniu preparatu).
Poinformuj lekarza gdy lek Gynazol:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W  ciąży stosować wyłącznie w przypadku, gdy przewidywane korzyści dla matki przewyższają ryzyko dla płodu. Bardzo ostrożnie stosować w okresie karmienia piersią.
Dotyczy:
  • candida albicans,
  • grzybica pochwy,
  • pochwa.

Definicja Butaconazoli nitras: Co to jest Gynazol lek w Skutki uboczne G .