krem hascovir skutki uboczne co to znaczy
Definicja Aciclovirum skład. Co to jest przeciwwirusowe. Stosowanie Hascovir (krem) skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Hascovir (krem)

Nazwa zagraniczna Hascovir (krem): Aciclovirum
Składniki leku Hascovir (krem): acyklowir
Forma leku Hascovir (krem): krem
Kategorie: Dermatologia
Specjalność:
  • Dermatologia i wenerologia,
  • Medycyna rodzinna.
Efekty pożądane Hascovir (krem) przeciwwirusowe
Podobne do Hascovir (krem): Hascovir pro (Hascovir), 5%, krem, (50 mg / g), 5 g
Zamienniki Hascovir (krem):
  • Antivir 5% (50 mg / g), krem, 5 g (SANOFI-BIOCOM POLSKA),
  • Antivir, 5% (50 mg/g), krem, 2 g (SANOFI-BIOCOM POLSKA),
  • Awirol, 5% (50 mg/g), krem, 10 g,tuba (ICN POLFA RZESZOW),
  • Herpex, 50 mg / g, krem, 2 g, w tubie (HEXAL),
  • Xorovir, 50 mg/g, krem, 2 g (F.JOHN KWIZDA GMBH),
  • Zovirax,5% (50 mg/g), krem, (Krka), 2 g (GLAXO-WELLCOME POLSKA),
  • Zovirax,5% (50 mg/g), krem, 10 g (GLAXO-WELLCOME POLSKA).
Instrukcja Hascovir (krem) stosowanie: Opryszczka wargowa oraz zmiany opryszczkowe na twarzy wywołane przez wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex).DAWKOWANIE:Cienką warstwę kremu nanosi się na zmiany chorobowe oraz otaczającą je skórę 5 razy dziennie (co 4 godziny) przez 5 dni, a w przypadkach trudno gojących się zmian przez 10 dni. Nie stosować na błony śluzowe jamy ustnej oraz spojówki. Leczenie należy rozpocząć natychmiast po pojawieniu się pierwszych objawów. Aby zapobiec przenoszeniu infekcji, należy umyć ręce przed i po zastosowaniu preparatu.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Przemijające podrażnienie i zaczerwienienie.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży stosować wyłącznie w przypadku, gdy przewidywane korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Ostrożnie stosować w okresie karmienia piersią.
Dawkowanie Hascovir (krem): Cienką warstwę kremu nanosi się na zmiany chorobowe oraz otaczającą je skórę 5 razy dziennie (co 4 godziny) przez 5 dni, a w przypadkach trudno gojących się zmian przez 10 dni. Nie stosować na błony śluzowe jamy ustnej oraz spojówki. Leczenie należy rozpocząć natychmiast po pojawieniu się pierwszych objawów. Aby zapobiec przenoszeniu infekcji, należy umyć ręce przed i po zastosowaniu preparatu.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Przemijające podrażnienie i zaczerwienienie.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży stosować wyłącznie w przypadku, gdy przewidywane korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Ostrożnie stosować w okresie karmienia piersią.
Skutki uboczne Hascovir (krem): Przemijające podrażnienie i zaczerwienienie.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży stosować wyłącznie w przypadku, gdy przewidywane korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Ostrożnie stosować w okresie karmienia piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Hascovir (krem): Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży stosować wyłącznie w przypadku, gdy przewidywane korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. Ostrożnie stosować w okresie karmienia piersią.
Dotyczy: opryszczka

Definicja Aciclovirum: Co to jest Hascovir (krem) lek w Skutki uboczne H .