effervescens magnesium skutki co to znaczy
Definicja Magnesii carbonas skład. Co to jest uzupełnia niedobory magnezu. Stosowanie Magnesium.

Czy pomocne?

Leczenie Magnesium Effervescens

Nazwa zagraniczna Magnesium Effervescens:Magnesii carbonas
Składniki leku Magnesium Effervescens: węglan magnezu
Forma leku Magnesium Effervescens: granulat musujący
Kategorie:Przewód pokarmowy i metabolizm
Specjalność:
  • Medycyna rodzinna,
  • Gastroenterologia.
Efekty pożądane Magnesium Effervescensuzupełnia niedobory magnezu
Podobne do Magnesium Effervescens:
  • Magnesium effervescens, gran., 60 g (SYNTEZA),
  • Magnesium effervescens, granulat, 5 g, 12 saszetek.
Zamienniki Magnesium Effervescens:
Instrukcja Magnesium Effervescens stosowanie:Leczniczo w stanach niedoboru magnezu lub w chorobach, które prowadzą do jego utraty lub złego wchłaniania, w chorobach układu krążenia, zaburzeniach hormonalnych. Profilaktycznie w stanach zmęczenia, rozdrażnienia, w zaburzeniach snu, w bólach głowy, w bólach mięśni, podczas przyjmowania niektórych leków, kuracji odchudzających, przy niewłaściwym odżywianiu, w czasie uprawiania sportu, intensywnej pracy fizycznej, w ciąży lub w okresie karmienia piersią, u ludzi w starszym wieku, z niedomogą krążenia.DAWKOWANIE:Doustnie. Dorośli i dzieci od 4 roku życia 1-3 razy dziennie po 5 g granulatu (1 saszetka) rozpuszczone w 1/2 szklanki wody. Preparat podaje się bezpośrednio po posiłkach.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Niekiedy zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, luźne stolce lub biegunka)POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, schorzenia nerek, znaczne niedociśnienie tętnicze, chorujesz na nużliwość mięśniową (miastenia gravis).
Dawkowanie Magnesium Effervescens:Doustnie. Dorośli i dzieci od 4 roku życia 1-3 razy dziennie po 5 g granulatu (1 saszetka) rozpuszczone w 1/2 szklanki wody. Preparat podaje się bezpośrednio po posiłkach.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Niekiedy zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, luźne stolce lub biegunka)POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, schorzenia nerek, znaczne niedociśnienie tętnicze, chorujesz na nużliwość mięśniową (miastenia gravis).
Skutki uboczne Magnesium Effervescens:Niekiedy zaburzenia żołądkowo-jelitowe (nudności, wymioty, luźne stolce lub biegunka)POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, schorzenia nerek, znaczne niedociśnienie tętnicze, chorujesz na nużliwość mięśniową (miastenia gravis).
Poinformuj lekarza gdy lek Magnesium Effervescens:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, schorzenia nerek, znaczne niedociśnienie tętnicze, chorujesz na nużliwość mięśniową (miastenia gravis).
Dotyczy:
  • magnez,
  • elektrolity,
  • kurcze mięśniowe,
  • stres,
  • nadpobudliwość,
  • serce.

Definicja Magnesii carbonas: Co to jest Magnesium Effervescens lek w Skutki uboczne M .