nervinolum skutki uboczne co to znaczy
Definicja skład. Co to jest uspokajające, ułatwia zasypianie. Stosowanie Nervinolum skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Nervinolum

Nazwa zagraniczna Nervinolum:
Składniki leku Nervinolum:
  • wyciąg z lawendy,
  • wyciąg z liści melisy,
  • wyciąg z szyszek chmielu,
  • ekstrakt z ziela serdecznika.
Forma leku Nervinolum: płyn doustny
Kategorie:Ośrodkowy układ nerwowy
Specjalność: Medycyna rodzinna
Efekty pożądane Nervinolum
  • uspokajające,
  • ułatwia zasypianie.
Podobne do Nervinolum: Nervinolum, płyn doustny, 100 g
Zamienniki Nervinolum:
Instrukcja Nervinolum stosowanie:Stany napięcia, niepokoju, trudności w zasypianiu, pomocniczo w dolegliwościach nerwicowych.DAWKOWANIE:Doustnie. Dorośli: w stanach napięcia, niepokoju 2 razy dziennie 1,5 łyżeczki (7,5 ml) w 1/4 szklanki wody. W trudnościach z zasypianiem 1 łyżeczkę (5 ml) w 1/4 szklanki wody pół godziny przed snem. Nie stosować u dzieci.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Ze względu na znaczną zawartość alkoholu preparat wpływa na zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na schorzenia wątroby, padaczkę, alkoholizm.
Dawkowanie Nervinolum:Doustnie. Dorośli: w stanach napięcia, niepokoju 2 razy dziennie 1,5 łyżeczki (7,5 ml) w 1/4 szklanki wody. W trudnościach z zasypianiem 1 łyżeczkę (5 ml) w 1/4 szklanki wody pół godziny przed snem. Nie stosować u dzieci.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Ze względu na znaczną zawartość alkoholu preparat wpływa na zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na schorzenia wątroby, padaczkę, alkoholizm.
Skutki uboczne Nervinolum:Ze względu na znaczną zawartość alkoholu preparat wpływa na zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na schorzenia wątroby, padaczkę, alkoholizm.
Poinformuj lekarza gdy lek Nervinolum:Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, cierpisz na schorzenia wątroby, padaczkę, alkoholizm.
Dotyczy:
  • nerwica,
  • napięcie psychiczne,
  • niepokój.

Definicja : Co to jest Nervinolum lek w Skutki uboczne N .