nerwobon skutki uboczne co to znaczy
Definicja skład. Co to jest wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu emocjonalnego. Stosowanie.

Czy pomocne?

Leczenie Nerwobon

Nazwa zagraniczna Nerwobon:
Składniki leku Nerwobon:
  • sproszkowane szyszki chmielu,
  • ekstrakt z ziela męczennicy,
  • ekstrakt z korzenia kozłka.
Forma leku Nerwobon: kapsułki
Kategorie:Suplementy diety
Specjalność: Medycyna rodzinna
Efekty pożądane Nerwobonwspomaga utrzymanie prawidłowego stanu emocjonalnego
Podobne do Nerwobon:
  • Nerwobon, kapsułki, 30 szt,
  • Nerwobon, kapsułki, 60 szt.
Zamienniki Nerwobon:
Instrukcja Nerwobon stosowanie:Preparat pochodzenia naturalnego, polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowego stanu emocjonalnego osobom narażonym na stres i mającym problemy z zasypianiem.DAWKOWANIE:Doustnie. Spożywać 2 razy dziennie 1 kapsułkę.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Preparat może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu, dlatego zaleca się zachowanie szczególnej uwagi i nie prowadzić pojazdów mechanicznych przez przynajmniej 2 godziny po zastosowaniu preparatu.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie preparatu w okresie ciąży i laktacji należy skonsultować z lekarzem.
Dawkowanie Nerwobon:Doustnie. Spożywać 2 razy dziennie 1 kapsułkę.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Preparat może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu, dlatego zaleca się zachowanie szczególnej uwagi i nie prowadzić pojazdów mechanicznych przez przynajmniej 2 godziny po zastosowaniu preparatu.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie preparatu w okresie ciąży i laktacji należy skonsultować z lekarzem.
Skutki uboczne Nerwobon:Preparat może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu, dlatego zaleca się zachowanie szczególnej uwagi i nie prowadzić pojazdów mechanicznych przez przynajmniej 2 godziny po zastosowaniu preparatu.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie preparatu w okresie ciąży i laktacji należy skonsultować z lekarzem.
Poinformuj lekarza gdy lek Nerwobon:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie preparatu w okresie ciąży i laktacji należy skonsultować z lekarzem.
Dotyczy:
  • stan emocjonalny,
  • zasypianie,
  • emocje,
  • stres.

Definicja : Co to jest Nerwobon lek w Skutki uboczne N .