krem nizoral skutki uboczne co to znaczy
Definicja Ketoconazolum skład. Co to jest przeciwgrzybicze. Stosowanie Nizoral (krem) skutki.

Czy pomocne?

Leczenie Nizoral (krem)

Nazwa zagraniczna Nizoral (krem):Ketoconazolum
Składniki leku Nizoral (krem): ketokonazol
Forma leku Nizoral (krem): krem
Kategorie:Dermatologia
Specjalność: Dermatologia i wenerologia
Efekty pożądane Nizoral (krem)przeciwgrzybicze
Podobne do Nizoral (krem): Nizoral, 2% krem, (20 mg / g), 30 g
Zamienniki Nizoral (krem):
Instrukcja Nizoral (krem) stosowanie:Grzybice skóry (tułowia, podudzi, rąk i stóp) wywołane przez dermatofity i drożdżaki, łupież pstry, łojotokowe zapalenie skóry.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. W grzybicy i drożdżycy skóry oraz łupieżu pstrym krem nanosi się raz dziennie na zmiany skórne. W łojotokowym zapaleniu skóry - w zależności od nasilenia objawów - krem stosuje się raz lub 2 razy dziennie przez 2-4 tygodnie, a następnie prowadzi leczenie podtrzymujące stosując preparat 1-2 razy w tygodniu. Czas trwania leczenia: łupież pstry i drożdżyce 2-3 tygodnie, grzybica kończyn 2-4 tygodnie, grzybica tułowia 3-4 tygodnie, grzybica stóp 4-6 tygodni. Kremu nie należy stosować do oczu.
Dawkowanie Nizoral (krem):Zewnętrznie. W grzybicy i drożdżycy skóry oraz łupieżu pstrym krem nanosi się raz dziennie na zmiany skórne. W łojotokowym zapaleniu skóry - w zależności od nasilenia objawów - krem stosuje się raz lub 2 razy dziennie przez 2-4 tygodnie, a następnie prowadzi leczenie podtrzymujące stosując preparat 1-2 razy w tygodniu. Czas trwania leczenia: łupież pstry i drożdżyce 2-3 tygodnie, grzybica kończyn 2-4 tygodnie, grzybica tułowia 3-4 tygodnie, grzybica stóp 4-6 tygodni. Kremu nie należy stosować do oczu.
Skutki uboczne Nizoral (krem):Może wystąpić podrażnienie i pieczenie skóry, rumień, reakcje nadwrażliwości. POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Nizoral (krem):Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dotyczy:
  • grzybica stóp,
  • drożdżak,
  • dermatofity,
  • grzybica,
  • grzybica skóry.

Definicja Ketoconazolum: Co to jest Nizoral (krem) lek w Skutki uboczne N .