quecor skutki uboczne quercus co to znaczy
Definicja Quercus sp. skład. Co to jest przeciwbiegunkowe. Stosowanie Quecor skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Quecor

Nazwa zagraniczna Quecor: Quercus sp.
Składniki leku Quecor: kora dębu
Forma leku Quecor: tabletki
Kategorie: Przewód pokarmowy i metabolizm
Specjalność:
  • Medycyna rodzinna,
  • Gastroenterologia.
Efekty pożądane Quecor przeciwbiegunkowe
Podobne do Quecor:
  • Quecor, tabletki, 370 mg, 30 szt,
  • Quecor, tabletki, 370 mg, 60 szt.
Zamienniki Quecor:
Instrukcja Quecor stosowanie: Preparat stosuje się tradycyjnie w biegunkach i lekkich zatruciach pokarmowych.DAWKOWANIE:Doustnie.Tradycyjnie stosuje się 2-3 tabletek jednorazowo. Przyjmować nie więcej niż 9 tabletek na dobę w dawkach podzielonych. Jeżeli biegunka utrzymuje się dłużej niż 3-4 dni, należy udać się do lekarza.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Przy zastosowaniu wyższych dawek mogą wystąpić nudności i bóle żołądka. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz stany zapalne błony śluzowej żołądka.
Dawkowanie Quecor: Doustnie.Tradycyjnie stosuje się 2-3 tabletek jednorazowo. Przyjmować nie więcej niż 9 tabletek na dobę w dawkach podzielonych. Jeżeli biegunka utrzymuje się dłużej niż 3-4 dni, należy udać się do lekarza.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Przy zastosowaniu wyższych dawek mogą wystąpić nudności i bóle żołądka. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz stany zapalne błony śluzowej żołądka.
Skutki uboczne Quecor: Przy zastosowaniu wyższych dawek mogą wystąpić nudności i bóle żołądka. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem.POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz stany zapalne błony śluzowej żołądka.
Poinformuj lekarza gdy lek Quecor: Gdy masz stany zapalne błony śluzowej żołądka.
Dotyczy:
  • garbnik,
  • zatrucie pokarmowe,
  • biegunka.

Definicja Quercus sp.: Co to jest Quecor lek w Skutki uboczne Q .