quinax skutki uboczne co to znaczy
Definicja Azapentaceni natrii polysulfonas skład. Co to jest przeciwzaćmowe. Stosowanie Quinax.

Czy pomocne?

Leczenie Quinax

Nazwa zagraniczna Quinax: Azapentaceni natrii polysulfonas
Składniki leku Quinax: azapentacen
Forma leku Quinax: krople do oczu
Kategorie: Narządy wzroku i słuchu
Specjalność: Okulistyka
Efekty pożądane Quinax przeciwzaćmowe
Podobne do Quinax: Quinax, krople do oczu, (0,15 mg / ml), 15 ml
Zamienniki Quinax:
Instrukcja Quinax stosowanie: Zapobiegawczo i leczniczo w zaćmie starczej, przede wszystkim w początkowej fazie rozwoju zaćmy korowej. Może być stosowana w innych postaciach zaćmy (pourazowa, wrodzona, wtórna, wikłająca), jednak skuteczność leku jest w tych przypadkach mniejsza.DAWKOWANIE:Zakraplać do worka spojówkowego.Nawet jeśli w początkowym okresie leczenia nastąpi poprawa ostrości widzenia, nie należy przerywać podawania preparatu. Lek jest przeznaczony do zapobiegawczego stosowania przez wiele miesięcy. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny zdejmować je przed zakraplaniem leku i ponownie założyć co najmniej 15 min później.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Lek jest z reguły dobrze tolerowany, jedynie wyjątkowo mogą pojawić się objawy nadwrażliwości.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dawkowanie Quinax: Zakraplać do worka spojówkowego.Nawet jeśli w początkowym okresie leczenia nastąpi poprawa ostrości widzenia, nie należy przerywać podawania preparatu. Lek jest przeznaczony do zapobiegawczego stosowania przez wiele miesięcy. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny zdejmować je przed zakraplaniem leku i ponownie założyć co najmniej 15 min później.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Lek jest z reguły dobrze tolerowany, jedynie wyjątkowo mogą pojawić się objawy nadwrażliwości.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Skutki uboczne Quinax: Lek jest z reguły dobrze tolerowany, jedynie wyjątkowo mogą pojawić się objawy nadwrażliwości.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Quinax: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dotyczy:
  • katarakta,
  • zaćma korowa,
  • zaćma,
  • zmętnienie soczewki.

Definicja Azapentaceni natrii polysulfonas: Co to jest Quinax lek w Skutki uboczne Q .