stieprox skutki uboczne co to znaczy
Definicja Ciclopiroxum skład. Co to jest przeciwgrzybicze. Stosowanie Stieprox skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Stieprox

Nazwa zagraniczna Stieprox: Ciclopiroxum
Składniki leku Stieprox: cyklopiroksolamina
Forma leku Stieprox: szampon
Kategorie: Dermatologia
Specjalność: Dermatologia i wenerologia
Efekty pożądane Stieprox przeciwgrzybicze
Podobne do Stieprox: Stieprox, 1,5% szampon leczniczy, (15 mg / g), 100 ml
Zamienniki Stieprox:
Instrukcja Stieprox stosowanie: Leczenie i łagodzenie objawów chorób owłosionej skóry głowy, takich jak łupież i łojotokowe zapalenie skóry.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. Po uprzednim zwilżeniu wodą należy umyć włosy niewielką ilością szamponu, energicznie masując skórę (szampon powinien pozostać na włosach przez 3-5 minut). Po dokładnym wypłukaniu włosów czynność należy powtórzyć. Należy chronić oczy przed kontaktem z preparatem. Czas trwania kuracji określa lekarz. W uzasadnionych przypadkach dopuszcza się stosowanie preparatu u dzieci poniżej 11 roku życia (pod kontrolą dermatologa).MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Bardzo rzadko obserwuje się objawy podrażnienia w miejscu stosowania leku: zaczerwienienie, pieczenie, świąd, łuszczenie. W przypadku utrzymującego się podrażnienia preparat należy odstawić.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dawkowanie Stieprox: Zewnętrznie. Po uprzednim zwilżeniu wodą należy umyć włosy niewielką ilością szamponu, energicznie masując skórę (szampon powinien pozostać na włosach przez 3-5 minut). Po dokładnym wypłukaniu włosów czynność należy powtórzyć. Należy chronić oczy przed kontaktem z preparatem. Czas trwania kuracji określa lekarz. W uzasadnionych przypadkach dopuszcza się stosowanie preparatu u dzieci poniżej 11 roku życia (pod kontrolą dermatologa).MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Bardzo rzadko obserwuje się objawy podrażnienia w miejscu stosowania leku: zaczerwienienie, pieczenie, świąd, łuszczenie. W przypadku utrzymującego się podrażnienia preparat należy odstawić.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Skutki uboczne Stieprox: Bardzo rzadko obserwuje się objawy podrażnienia w miejscu stosowania leku: zaczerwienienie, pieczenie, świąd, łuszczenie. W przypadku utrzymującego się podrażnienia preparat należy odstawić.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Poinformuj lekarza gdy lek Stieprox: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Dotyczy:
  • skóra głowy,
  • łojotokowe zapalenie skóry,
  • łupież.

Definicja Ciclopiroxum: Co to jest Stieprox lek w Skutki uboczne S .