transway skutki uboczne co to znaczy
Definicja skład. Co to jest łagodzi objawy choroby lokomocyjnej. Stosowanie Transway skutki uboczne.

Czy pomocne?

Leczenie Transway

Nazwa zagraniczna Transway:
Składniki leku Transway:
Forma leku Transway: plastry
Kategorie: Wyroby medyczne
Specjalność: Medycyna rodzinna
Efekty pożądane Transway łagodzi objawy choroby lokomocyjnej
Podobne do Transway: Plaster Transway, zapobiega chorobie lokomocyjnej, 1 para
Zamienniki Transway:
Instrukcja Transway stosowanie: Choroba lokomocyjna. Jest to plaster akupresurowy, który poprzez ciągły masaż odpowiedniego punktu na nadgarstkach, przeciwdziała występowaniu objawów choroby lokomocyjnej. Masaż działa na punkt akupunkturowy, odpowiedzialny, według zasad tradycyjnej medycyny chińskiej, za przeciwdziałanie i leczenie nudności oraz wymiotów.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. Plastry TRANSWAY umieszcza się na obu nadgarstkach jednocześnie (dokładny sposób umieszczania pokazano na schemacie dołączonym do opakowania). O ile to możliwe należy je przykleić 15 minut przed rozpoczęciem podróży. Niemniej można ich użyć nawet po wystąpieniu symptomów choroby, likwiduje je (a przynajmniej łagodzi) po około 15 minutach od momentu przyklejenia.POINFORMUJ LEKARZA:Nie zaleca się stosowania plastrów u dzieci poniżej 24 miesiąca życia,  ze względu na wielkość stożka i wrażliwość skóry dziecka.
Dawkowanie Transway: Zewnętrznie. Plastry TRANSWAY umieszcza się na obu nadgarstkach jednocześnie (dokładny sposób umieszczania pokazano na schemacie dołączonym do opakowania). O ile to możliwe należy je przykleić 15 minut przed rozpoczęciem podróży. Niemniej można ich użyć nawet po wystąpieniu symptomów choroby, likwiduje je (a przynajmniej łagodzi) po około 15 minutach od momentu przyklejenia.POINFORMUJ LEKARZA:Nie zaleca się stosowania plastrów u dzieci poniżej 24 miesiąca życia,  ze względu na wielkość stożka i wrażliwość skóry dziecka.
Skutki uboczne Transway:
Poinformuj lekarza gdy lek Transway: Nie zaleca się stosowania plastrów u dzieci poniżej 24 miesiąca życia,  ze względu na wielkość stożka i wrażliwość skóry dziecka.
Dotyczy:
  • zawroty głowy,
  • wymioty,
  • podróż,
  • choroba lokomocyjna,
  • plaster.

Definicja : Co to jest Transway lek w Skutki uboczne T .