merz viru skutki uboczne co to znaczy
Definicja Tromantadini hydrochloridum skład. Co to jest hamuje namnażanie się wirusa opryszczki.

Czy pomocne?

Leczenie Viru-Merz

Nazwa zagraniczna Viru-Merz: Tromantadini hydrochloridum
Składniki leku Viru-Merz: chlorowodorek tromantadyny
Forma leku Viru-Merz: żel
Kategorie: Dermatologia
Specjalność: Dermatologia i wenerologia
Efekty pożądane Viru-Merz hamuje namnażanie się wirusa opryszczki
Podobne do Viru-Merz: Viru-Merz, 1% żel, (10 mg / g), 2 g
Zamienniki Viru-Merz:
Instrukcja Viru-Merz stosowanie: Początkowy okres opryszczkowego zapalenia skóry oraz objawy skórne w przebiegu półpaśca.DAWKOWANIE:Zewnętrznie. Cienką warstwę żelu nakłada się na chorobowo zmienioną powierzchnię skóry 3-5 razy dziennie i delikatnie wciera. Leczenie należy rozpocząć jak najwcześniej po zaobserwowaniu zmian chorobowych. Nie stosować w opryszczce na ukształtowane lub pęknięte pęcherzyki oraz w półpaścu, gdy pod wpływem leczenia pojawia się intensywne zaczerwienienie, obrzmienie lub rozprzestrzenianie pęcherzyków na nie zajęte powierzchnie skóry. Jeżeli po 2 dniach stosowania nie nastąpi poprawa lub powstaną pęcherzyki, leczenie należy przerwać.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Skórne reakcje uczuleniowe, w pojedynczych przypadkach nadkażenia i ropień (należy wówczas zaprzestać stosowania leku).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na tromantadynę lub parabeny.
Dawkowanie Viru-Merz: Zewnętrznie. Cienką warstwę żelu nakłada się na chorobowo zmienioną powierzchnię skóry 3-5 razy dziennie i delikatnie wciera. Leczenie należy rozpocząć jak najwcześniej po zaobserwowaniu zmian chorobowych. Nie stosować w opryszczce na ukształtowane lub pęknięte pęcherzyki oraz w półpaścu, gdy pod wpływem leczenia pojawia się intensywne zaczerwienienie, obrzmienie lub rozprzestrzenianie pęcherzyków na nie zajęte powierzchnie skóry. Jeżeli po 2 dniach stosowania nie nastąpi poprawa lub powstaną pęcherzyki, leczenie należy przerwać.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Skórne reakcje uczuleniowe, w pojedynczych przypadkach nadkażenia i ropień (należy wówczas zaprzestać stosowania leku).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na tromantadynę lub parabeny.
Skutki uboczne Viru-Merz: Skórne reakcje uczuleniowe, w pojedynczych przypadkach nadkażenia i ropień (należy wówczas zaprzestać stosowania leku).POINFORMUJ LEKARZA:Gdy masz nadwrażliwość na tromantadynę lub parabeny.
Poinformuj lekarza gdy lek Viru-Merz: Gdy masz nadwrażliwość na tromantadynę lub parabeny.
Dotyczy:
  • infekcje wirusowe,
  • wirus,
  • opryszczka,
  • półpasiec,
  • Herpes simplex,
  • HSV.

Definicja Tromantadini hydrochloridum: Co to jest Viru-Merz lek w Skutki uboczne V .