vita care hali skutki uboczne co to znaczy
Definicja skład. Co to jest likwiduje przyczyny powstawania nieświeżego oddechu. Stosowanie Vita.

Czy pomocne?

Leczenie Vita Care Hali-Z

Nazwa zagraniczna Vita Care Hali-Z:
Składniki leku Vita Care Hali-Z: cynk
Forma leku Vita Care Hali-Z: tabletki do ssania
Kategorie: Suplementy diety
Specjalność:
  • Stomatologia ogólna,
  • Medycyna rodzinna.
Efekty pożądane Vita Care Hali-Z likwiduje przyczyny powstawania nieświeżego oddechu
Podobne do Vita Care Hali-Z: Vita Care Hali Z, tabletki do ssania, 50 szt
Zamienniki Vita Care Hali-Z:
Instrukcja Vita Care Hali-Z stosowanie: Problem nieświeżego oddechu.DAWKOWANIE:Doustnie. Tabletki należy ssać pojedynczo dwa razy dziennie. Nie należy połykać tabletek. Po około trzech minutach ssania tabletka rozpuści się całkowicie, jej działanie będzie trwało nawet do sześciu godzin. Nie należy przekraczać zalecanej dawki 2 tabletek dziennie. Tabletki Hali-Z przeznaczone są dla osób dorosłych.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Hali Z stosowany zgodnie z instrukcją jest środkiem bezpiecznym. W wyjątkowych przypadkach, lub podejrzeniu nietolerancji któregoś ze składników preparatu należy zasięgnąć opinii lekarza.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Decyzję o stosowaniu preparatu można wówczas podjąć jedynie po konsultacji z lekarzem. Istnieją badania sugerujące, że większe spożycie cynku w okresie ciąży i karmienia piersią nie jest zalecane. Dlatego też lekarz rodzinny powinien skalkulować dzienną dawkę cynku dla kobiety w ciąży.
Dawkowanie Vita Care Hali-Z: Doustnie. Tabletki należy ssać pojedynczo dwa razy dziennie. Nie należy połykać tabletek. Po około trzech minutach ssania tabletka rozpuści się całkowicie, jej działanie będzie trwało nawet do sześciu godzin. Nie należy przekraczać zalecanej dawki 2 tabletek dziennie. Tabletki Hali-Z przeznaczone są dla osób dorosłych.MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE:Hali Z stosowany zgodnie z instrukcją jest środkiem bezpiecznym. W wyjątkowych przypadkach, lub podejrzeniu nietolerancji któregoś ze składników preparatu należy zasięgnąć opinii lekarza.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Decyzję o stosowaniu preparatu można wówczas podjąć jedynie po konsultacji z lekarzem. Istnieją badania sugerujące, że większe spożycie cynku w okresie ciąży i karmienia piersią nie jest zalecane. Dlatego też lekarz rodzinny powinien skalkulować dzienną dawkę cynku dla kobiety w ciąży.
Skutki uboczne Vita Care Hali-Z: Hali Z stosowany zgodnie z instrukcją jest środkiem bezpiecznym. W wyjątkowych przypadkach, lub podejrzeniu nietolerancji któregoś ze składników preparatu należy zasięgnąć opinii lekarza.POINFORMUJ LEKARZA:Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Decyzję o stosowaniu preparatu można wówczas podjąć jedynie po konsultacji z lekarzem. Istnieją badania sugerujące, że większe spożycie cynku w okresie ciąży i karmienia piersią nie jest zalecane. Dlatego też lekarz rodzinny powinien skalkulować dzienną dawkę cynku dla kobiety w ciąży.
Poinformuj lekarza gdy lek Vita Care Hali-Z: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Decyzję o stosowaniu preparatu można wówczas podjąć jedynie po konsultacji z lekarzem. Istnieją badania sugerujące, że większe spożycie cynku w okresie ciąży i karmienia piersią nie jest zalecane. Dlatego też lekarz rodzinny powinien skalkulować dzienną dawkę cynku dla kobiety w ciąży.
Dotyczy:
  • oddech,
  • nieświeży oddech,
  • suplement diety,
  • cynk,
  • halitosis,
  • związki siarki.

Definicja : Co to jest Vita Care Hali-Z lek w Skutki uboczne V .