koenzym co to znaczy
Co znaczy Koenzym Q. Czym jest serii VITA CARE wprowadza na polski rynek farmaceutyczny pierwsze.

Czy pomocne?

Definicja Koenzym Q

Definicja z ang. coenzyme Q, z niem. Coenzym Q.

Co to znaczy: KOENZYM
Duńska przedsiębiorstwo farmaceutyczna JEMO-PHARM w serii VITA CARE wprowadza na polski rynek farmaceutyczny pierwsze TABLETKI DO SSANIA Z KOENZYMEM OJO-D. Ta innowacyjna forma koenzymu QI O- sprawia, iż wchłania się on bezpośrednio poprzez błony śluzowe j. ustnej, dzięki czemu efektywnie leczy chorą tkankę przyzębia. Preparat ten rekomendowany jest osobom cierpiącym na parodontozę i inne choroby uzębienia.
O dobroczynnym działaniu koenzymu QIO napisano dotąd wiele. Wiemy już, iż jego zażywanie dostarcza sercu energii, obniża ciśnienie tętnicze krwi i chroni przed chorobami miażdżycowymi i działa odmładzająco na skórę. Nie to są jednak wszystkie zalety dobroczynnego działania koenzymu QIO, który ma również wielki wpływ na choroby przyzębia. Wg ostatnich badań niedobory koenzymu QIO stwierdzono u 60-90% osób cierpiących na choroby uzębienia, takie jak: krwawienie z dziąseł, ich obrzęki i zaczerwienienia, ruchomość zębów i ich ropną wydzielinę. Osobom tym podawano koenzym Q_ 10 w dawce 25 mg na dzień. Po trzech tygodniach stwierdzono u 100% leczonych wyraźną i znamienna poprawę stanu ich uzębienia.
Wszystko dzięki koenzymowi Q10, który jest obecną we wszystkich organizmach żywych substancją, uczestniczącą w podstawowych dla życia komórki procesach metabolicznych. Wykazuje on dobroczynne działanie dla całego organizmu człowieka, wzmacnia jego odporność przez pozytywny wpływ na układ immunologiczny, dostarcza energię, która jest potrzebna również do prawidłowego funkcjonowania tkanki przyzębia. Jednocześnie zaobserwowano korzystny wpływ koenzymu QI0 na mechanizmy reperacji i regeneracji.
Koncern JEMO-PHARM stara się sprostać zapotrzebowaniom swoich klientów, proponując
STOP PARADONTOZIE !
koenzym QI0 w formie tabletek do ssania. Dlatego jest on wchłaniany poprzez śluzówkę, co pozwala uniknąć kontaktu preparatu z kwasami żołądkowymi, gdzie część leku ulega neutralizacji.
Koenzym Q10 w tabletkach do ssania z serii VITA CARE może być również stosowany jako leczenie uzupełniająca w chorobach serca i układu krążenia, a również w ciśnieniu nadtętniczym i zaburzeniach rytmu serca..
KOENZYMEM OJ0-D w formie TABLETEK DO SSANIA jest popularny bez recepty, w aptekach na terenie całego państwie. Op. 30 mg x 60 tabletek.

Czym jest Koenzym Q znaczenie w Słownik na K .