odwrócone powtórzenia końcowe co to znaczy
Definicja odwrócone powtórzenia końcowe lub odwrócone sekwencje graniczne (ang. inverted terminal.

Czy pomocne?

Definicja odwrócone powtórzenia końcowe lub odwrócone sekwencje graniczne (ang. inverted terminal repeats)

Co znaczy ODWRÓCONE POWTÓRZENIA KOŃCOWE LUB ODWRÓCONE SEKWENCJE GRANICZNE (ANG. INVERTED TERMINAL REPEATS):

Skrót polski
ITR

Definicja Oreksyny (Ang. Orexins):
Co to jest Opis hasła Neuropeptydy produkowane w podwzgórzu; wyróżnia się oreksynę A i B.Oreksyna A zbudowana jest z 33 aminokwasów (w tym cztery reszty cysteinowe), masa cząsteczkowa wynosi 3,5 kDa. Na odwrócone powtórzenia końcowe lub odwrócone sekwencje graniczne (ang. inverted terminal repeats) co znaczy.
Definicja Ogonek Poli-A Lub Ogon Poli(A) (Ang. Poly(A) Tail):
Co to jest Skrót polski poli(A) Skrót poly(A) Opis hasła Odcinek polinukleotydowy złożony z nukleotydów adeninowych dodawany w wyniku modyfikacji potranskrypcyjnej mRNA na końcu 3' cząsteczki.W komórkach odwrócone powtórzenia końcowe lub odwrócone sekwencje graniczne (ang. inverted terminal repeats) krzyżówka.
Definicja Opiomelaniny (Ang. Opiomelanis):
Co to jest Opis hasła melaniny, powstające przez działanie tyrozynazy na peptydy opiatowe. Te melaniny, w przeciwieństwie do DOPA- melanin, są całkowicie rozpuszczalne w wodzie odwrócone powtórzenia końcowe lub odwrócone sekwencje graniczne (ang. inverted terminal repeats) co to jest.
Definicja Onkogeny Komórkowe (Ang. Cell Oncogens):
Co to jest Skrót polski c-onc odwrócone powtórzenia końcowe lub odwrócone sekwencje graniczne (ang. inverted terminal repeats) słownik.
Definicja Olfaktomedyna (Ang. Olfactomedin):
Co to jest Opis hasła glikoproteina (57 kDa), występuje u żaby, wyłącznie w jej nabłonku węchowym odwrócone powtórzenia końcowe lub odwrócone sekwencje graniczne (ang. inverted terminal repeats) czym jest.

Czym jest odwrócone powtórzenia końcowe lub odwrócone sekwencje graniczne (ang. inverted terminal repeats) znaczenie w Słownik na O .

  • Dodano:
  • Autor: