podjednostki polimerazy co to znaczy
Definicja podjednostki polimerazy RNA (ang. subunits of RNA polymerase). Czym jest Opis hasłapatrz.

Czy pomocne?

Definicja podjednostki polimerazy RNA (ang. subunits of RNA polymerase)

Co znaczy PODJEDNOSTKI POLIMERAZY RNA (ANG. SUBUNITS OF RNA POLYMERASE):

Opis hasła
patrz:
RNA polimerazy (prokariotycznej) podjednostki.

Definicja Potocytoza (Ang. Potocytosis):
Co to jest mechanizm transportu małych cząsteczek przez błonę plazmatyczną u Eucariota. odbywa się z udziałem zagłębień ( kalweoli), zwanych też pęcherzykami plazmatycznymi, a nie jamek opłaszczonych klatryną podjednostki polimerazy rna (ang. subunits of rna polymerase) co znaczy.
Definicja Porosom (Ang. Porosome):
Co to jest Opis hasła nazwa zaproponowana na określenie jądrowego kompleksu, tworzącego pory podjednostki polimerazy rna (ang. subunits of rna polymerase) krzyżówka.
Definicja Polimorfizm Długości Fragmentów Restrykcyjnych Lub Polimorfizm Restrykcyjny (Ang. Restriction Fragments Length Polymorfizm):
Co to jest hasła Polimorfizm restrykcyjny, powstaje w wyniku mutacji typu substytucji, delecji lub insercji w sekwencji DNA rozpoznawanej przez enzym restrykcyjny. Skutkiem takich mutacji jest zmienna długość f podjednostki polimerazy rna (ang. subunits of rna polymerase) co to jest.
Definicja Pekalosomy (Ang. Pekalosomes, Transgenoms):
Co to jest Opis hasła duże kompleksy DNA wewnątrz komórek biorców, transfekowanych przez DNA, wytrącany za pomocą fosforanu wapnia podjednostki polimerazy rna (ang. subunits of rna polymerase) słownik.
Definicja Polimorficzna Mucyna Komórki Nabłonkowej (Ang. Polymorphic Epithelial Mucin):
Co to jest Skrót polski PEM Skrót PEM Opis hasła patrz: episjalina podjednostki polimerazy rna (ang. subunits of rna polymerase) czym jest.

Czym jest podjednostki polimerazy RNA (ang. subunits of RNA polymerase) znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: