selectins selektyny co to znaczy
Definicja selektyny (ang. selectins). Czym jest błonowych, pełniących rolę receptorów adhezji.

Czy pomocne?

Definicja selektyny (ang. selectins)

Co znaczy SELEKTYNY (ANG. SELECTINS):

Opis hasła
rodzina integralnych białek błonowych, pełniących rolę receptorów adhezji komórkowej. Każda zawiera N-terminalną domenę lektynową, po której następują kolejno: moduł EF-hand-podobny, liczne kopie powtarzających się jednostek, charakterystycznych dla białek wiążących komplement, segment transmembranowy i krótka domena cytoplazmatyczna. Selektyny L - występują na powierzchni limfocytów, P - płytek krwi, E - śródbłonka.

Definicja Starter (Ang. Primer):
Co to jest Jednoniciowy odcinek DNA lub RNA, do którego może przyłączyć się polimeraza DNA w celu syntezy nici DNA na matrycy polinukleotydowej. W odróżnieniu od polimeraz RNA, polimerazy DNA nie mogą rozpocząć selektyny (ang. selectins) co znaczy.
Definicja Sekwencje AttB I AttP (Ang. AttB And AttP Sequences):
Co to jest Skrót polski attB, attP Skrót attB; attP Opis hasła Rejony w genomie bakteriofaga l (attP ) i chromosomie pałeczki okrężnicy (Escherichia coli selektyny (ang. selectins) krzyżówka.
Definicja Splenopentyna (Ang. Splenopentin):
Co to jest Opis hasła syntetyczny polipeptyd, odpowiada sekwencji 32-36 spleniny selektyny (ang. selectins) co to jest.
Definicja Synaptotagmina (Ang. Synaptotagmin):
Co to jest integralna glikoproteina błon pęcherzyków synaptycznych. Wiąże wapń i fosfolipidy, łączy się z białkiem AP2 i syntaksynami. Ma co najmniej osiem izoform. Uczestniczy w egocytozie pęcherzyków selektyny (ang. selectins) słownik.
Definicja Serpiny (Ang. Serpins, Serine Proteinase Inhibitors):
Co to jest Opis hasła rodzina inhibitorów proteaz serynowych, do której zaliczamy inhibitor a-proteinazy, antytrombinę III, a1-antytrypsynę osocza, a1-antychymotrypsynę i in selektyny (ang. selectins) czym jest.

Czym jest Selectins Ang Selektyny znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: