zgodnie ruchem wskazówek co to znaczy
Definicja zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub zgodnie ze wskazówkami zegara (ang. clockwise.

Czy pomocne?

Definicja zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub zgodnie ze wskazówkami zegara (ang. clockwise)

Co znaczy ZGODNIE Z RUCHEM WSKAZÓWEK ZEGARA LUB ZGODNIE ZE WSKAZÓWKAMI ZEGARA (ANG. CLOCKWISE):

Skrót polski
CW

Definicja Ziarnistości Zawierające SnRNP (Ang. Small Nuclear Ribonucleoprotein Particles):
Co to jest Skrót polski snRNPs Skrót snRNPs, sn zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub zgodnie ze wskazówkami zegara (ang. clockwise) co znaczy.
Definicja Zewnętrzna Wstawka (Sekwencja) Transkrybowana (Ang. External Transcribed Spacer):
Co to jest Skrót polski ETS zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub zgodnie ze wskazówkami zegara (ang. clockwise) krzyżówka.
Definicja Zasobny W Alaninę Mirystylowany Substrat Kinazy C Lub Mirystylowany Bogaty W Alaninę Substrat Kinazy C (Ang. Myristoylated Alanine-Rich C Kinase Substrate):
Co to jest Skrót polski Marcks zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub zgodnie ze wskazówkami zegara (ang. clockwise) co to jest.
Definicja Zaragozowe Kwasy (Ang. Zaragozic Acids):
Co to jest Opis hasła rodzina spokrewnionych ze sobą metabolitów grzybów, silnie kompetycyjne inhibitory syntazy skwalenowej zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub zgodnie ze wskazówkami zegara (ang. clockwise) słownik.
Definicja Żołądkowy Polipeptyd Hamujący (Ang. Gastric Inhibitory Polypeptide, Glucose-Dependent Insulinotropic Polypeptide):
Co to jest Opis hasła polipeptyd złożony z 42 reszt aminokwasowych, wydzielany przez specyficzne komórki endokrynne śluzówki górnej części jelita cienkiego. Jego wydzielanie stymulują wchłonięte z jelita węglo zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub zgodnie ze wskazówkami zegara (ang. clockwise) czym jest.

Czym jest zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub zgodnie ze wskazówkami zegara (ang. clockwise) znaczenie w Słownik na Z .

  • Dodano:
  • Autor: