cienkoigłowa biopsja co to znaczy
Co oznacza Biopsja cienkoigłowa. Definicja nakłuciu cienką igłą miejsca wobec, którego są.

Czy pomocne?

Definicja Biopsja cienkoigłowa

Co to jest BIOPSJA CIENKOIGŁOWA: Biopsja cienkoigłowa - polega na nakłuciu cienką igłą miejsca wobec, którego są podejrzenia zmiany chorobowe. Pobrany materiał poddaje się badaniu histopatologicznemu.
Definicja By-Passy:
Co to jest operacja kardiochirurgiczna polegająca na wszczepieniu pomostów aortalno - wieńcowych, które pozwalają ominąć przeszkody, które uniemożliwiają przepływ krwi. Pomosty robi się z żył pobranych z biopsja cienkoigłowa co znaczy.
Definicja Badania Przesiewowe Noworodków:
Co to jest noworodków - badanie to ma na celu wykrycie wrodzonych zaburzeń metabolicznych u noworodków. Aby wykonać takie badanie muszą być spełnione określone kryteria ustanowione przez Światową Organizację biopsja cienkoigłowa krzyżówka.
Definicja Biopsja Gruboigłowa:
Co to jest niektóre pobrania materiału do badania histopatologicznego muszą być wykonane grubszą igłą niż w przypadku biopsji cienkoigłowej. Robi się tak w przypadku, gdy na USG zmiany mają wygląd guza biopsja cienkoigłowa co to jest.
Definicja Badanie Holtera:
Co to jest badanie to polega na obserwacji przez dobę pracy mięśnia sercowego za pomocą urządzenia rejestrującego. Pacjent ma przyklejone na klatce piersiowej elektrody, które przesyłają sygnały do urządzenia biopsja cienkoigłowa słownik.
Definicja Badanie Scyntygraficzne:
Co to jest scyntygraficzne (badanie radioizotopowe) - badanie polega na podaniu niewielkiej ilości izotopu promieniotwórczego do krwi i na obserwowaniu jego przepływu w naczyniach wieńcowych oraz gromadzenie biopsja cienkoigłowa czym jest.

Czym jest Biopsja cienkoigłowa znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: