passy co to znaczy
Co oznacza By-passy. Definicja kardiochirurgiczna polegająca na wszczepieniu pomostów aortalno.

Czy pomocne?

Definicja By-passy

Co to jest BY-PASSY: By-passy - to operacja kardiochirurgiczna polegająca na wszczepieniu pomostów aortalno - wieńcowych, które pozwalają ominąć przeszkody, które uniemożliwiają przepływ krwi. Pomosty robi się z żył pobranych z podudzia i tętnic piersiowych.

Definicja Błonnik:
Co to jest różnych ilościach we wszystkich warzywach i owocach. Dzielimy go na nierozpuszczalny ( wchłania wodę w jelicie grubym) i rozpuszczalny (tworzy delikatny żel w jelicie grubym) - obydwie formy są by-passy co znaczy.
Definicja Badanie Holtera:
Co to jest badanie to polega na obserwacji przez dobę pracy mięśnia sercowego za pomocą urządzenia rejestrującego. Pacjent ma przyklejone na klatce piersiowej elektrody, które przesyłają sygnały do urządzenia by-passy krzyżówka.
Definicja Biopsja Gruboigłowa:
Co to jest niektóre pobrania materiału do badania histopatologicznego muszą być wykonane grubszą igłą niż w przypadku biopsji cienkoigłowej. Robi się tak w przypadku, gdy na USG zmiany mają wygląd guza by-passy co to jest.
Definicja Badanie Scyntygraficzne:
Co to jest scyntygraficzne (badanie radioizotopowe) - badanie polega na podaniu niewielkiej ilości izotopu promieniotwórczego do krwi i na obserwowaniu jego przepływu w naczyniach wieńcowych oraz gromadzenie by-passy słownik.
Definicja Badanie Elektrokardiograficzne (EKG):
Co to jest elektrokardiograficzne (EKG) - to badaniem które śledzi przebieg zjawisk elektrycznych w sercu. Badanie to wykonuje się u osób ze schorzeniami układu naczyniowo - sercowego. Wynik badania określa by-passy czym jest.

Czym jest By-passy znaczenie w Słownik na B .

  • Dodano:
  • Autor: