serca niedokrwienia choroba co to znaczy
Co oznacza Choroba niedokrwienia serca. Definicja przewlekłe lub ostre uszkodzenie serca powstałe w.

Czy pomocne?

Definicja Choroba niedokrwienia serca

Co to jest CHOROBA NIEDOKRWIENIA SERCA: Choroba niedokrwienia serca -to przewlekłe lub ostre uszkodzenie serca powstałe w wyniku zbyt małego dopływu krwi do serca. Skutkiem niedokrwienia serca jest martwica, zwłóknienie, tętniak.


Definicja Ciała Ketonowe:
Co to jest produkty metabolizmu lipidów, w prawidłowych wynikach nie występuje. Obecność ciał ketonowych w moczu oznacza zaburzenia przemiany materii w cukrzycy, ich obecność stwierdza się również w stanach choroba niedokrwienia serca co znaczy.
Definicja Cynk:
Co to jest gojenie się ran i wzmacnia układ odpornościowy, korzystnie wpływa na włosy i skórę, pomaga w leczeniu chorób skóry (trądzik, opryszczka).Kobiety powinny dziennie przyjmować 12-15mg cynku, kobiety w choroba niedokrwienia serca krzyżówka.
Definicja Czkawka:
Co to jest mimowolny napad klonicznego skurczu przepony, powoduje on że przy wdechu nagle zamyka się głośnia, powoduje charakterystyczny dźwięk i wstrząs klatki piersiowej.Czkawka najczęściej jest objawem choroba niedokrwienia serca co to jest.
Definicja Cieplna Regulacja Organizmu:
Co to jest jest stałocieplny - w zdrowym organizmie temp. wewnętrzna wynosi około 37*C. Tolerancja nie przekracza 42*C - powyżej następuje uszkodzenie aktywnych struktur białka czego następstwem jest śmierć choroba niedokrwienia serca słownik.
Definicja Ciągotka:
Co to jest priapismus - to długotrwały wzwód nie ustępujący po wytrysku. Może być wywołany przez uraz mózgu, rdzenia, kręgosłupa, zapalenie cewki moczowej, zapalenia stercza, nadużycia seksualne, alkoholizm choroba niedokrwienia serca czym jest.

Czym jest Choroba niedokrwienia serca znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: