ciągotka co to znaczy
Co oznacza Ciągotka. Definicja długotrwały wzwód nie ustępujący po wytrysku. Może być wywołany.

Czy pomocne?

Definicja Ciągotka

Co to jest CIĄGOTKA: Ciągotka inaczej priapismus - to długotrwały wzwód nie ustępujący po wytrysku. Może być wywołany przez uraz mózgu, rdzenia, kręgosłupa, zapalenie cewki moczowej, zapalenia stercza, nadużycia seksualne, alkoholizm, białaczkę, niedokrwistość sierpowatą, nacieki nowotworowe, stany zakrzepowe żył. W przypadku wystąpienia ciągotki należy udać sie do urologa, aby w przyszłości uniknąć problemów z potencją.


Definicja Chiropraktyka:
Co to jest terapia manualna, która oparta jest na założeniu, że podstawą dobrego samopoczucia jest swobodny przepływ impulsów nerwowych, które swój początek mają w mózgu, skąd rozchodzą się do wszystkich części ciągotka co znaczy.
Definicja Cholinesteraza (CHE):
Co to jest enzym ten wytwarzany jest w wątrobie. Na podstawie wyników CHE stwierdza się czy wątroba jest w stanie wytwarzać dostateczną ilość enzymów, przed operacją lekarz stwierdza ryzyko związane z ciągotka krzyżówka.
Definicja Chemioterapia:
Co to jest Chemioterapia - to rodzaj leczenia polegający na podawaniu pojedynczo lub w różnych kombinacjach leków przeciwnowotworowych ciągotka co to jest.
Definicja Chrom:
Co to jest minerałów koniecznych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.Mechanizm jego działania nie jest do końca stwierdzony, wiadomo że w pewien sposób wspomaga insulinę w dostarczaniu do krwi glukozy ciągotka słownik.
Definicja Cieplna Regulacja Organizmu:
Co to jest jest stałocieplny - w zdrowym organizmie temp. wewnętrzna wynosi około 37*C. Tolerancja nie przekracza 42*C - powyżej następuje uszkodzenie aktywnych struktur białka czego następstwem jest śmierć ciągotka czym jest.

Czym jest Ciągotka znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: