ketonowe ciała co to znaczy
Co oznacza Ciała ketonowe. Definicja metabolizmu lipidów, w prawidłowych wynikach nie występuje.

Czy pomocne?

Definicja Ciała ketonowe

Co to jest CIAŁA KETONOWE: Ciała ketonowe - to produkty metabolizmu lipidów, w prawidłowych wynikach nie występuje. Obecność ciał ketonowych w moczu oznacza zaburzenia przemiany materii w cukrzycy, ich obecność stwierdza się również w stanach głodzenia, podczas stosowania restrykcyjnych diet odchudzających, po dużym wysiłku fizycznym lub w przypadku nadczynności tarczycy.


Definicja Chemioterapia:
Co to jest Chemioterapia - to rodzaj leczenia polegający na podawaniu pojedynczo lub w różnych kombinacjach leków przeciwnowotworowych ciała ketonowe co znaczy.
Definicja Cholesterol HDL:
Co to jest nazywany jest dobrym cholesterolem ponieważ przenosi on cholesterol LDL do wątroby, gdzie zostaje poddany metabolizmowi i całkowitemu usunięciu z organizmu. Na stężenie frakcji HDL cholesterolu maja ciała ketonowe krzyżówka.
Definicja Ciągotka:
Co to jest priapismus - to długotrwały wzwód nie ustępujący po wytrysku. Może być wywołany przez uraz mózgu, rdzenia, kręgosłupa, zapalenie cewki moczowej, zapalenia stercza, nadużycia seksualne, alkoholizm ciała ketonowe co to jest.
Definicja Choroba Niedokrwienia Serca:
Co to jest Choroba niedokrwienia serca -to przewlekłe lub ostre uszkodzenie serca powstałe w wyniku zbyt małego dopływu krwi do serca. Skutkiem niedokrwienia serca jest martwica, zwłóknienie, tętniak ciała ketonowe słownik.
Definicja Cięcie Cesarskie:
Co to jest to zabieg chirurgiczny wykonywany w przypadkach, gdy kobieta nie może urodzić dziecka o własnych siłach. Zabieg polega na rozcięciu powłoki brzusznej i macicy, aby wyciągnąć dziecko.Jeśli cesarskie ciała ketonowe czym jest.

Czym jest Ciała ketonowe znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: