cesarskie cięcie co to znaczy
Co oznacza Cięcie cesarskie. Definicja chirurgiczny wykonywany w przypadkach, gdy kobieta nie może.

Czy pomocne?

Definicja Cięcie cesarskie

Co to jest CIĘCIE CESARSKIE: Cięcie cesarskie - to zabieg chirurgiczny wykonywany w przypadkach, gdy kobieta nie może urodzić dziecka o własnych siłach. Zabieg polega na rozcięciu powłoki brzusznej i macicy, aby wyciągnąć dziecko.
Jeśli cesarskie cięcie jest planowane wcześniej kobieta zostaje znieczulona, narkoza jest konieczna w przypadku, gdy występują komplikacje podczas porodu.


Definicja Cysta:
Co to jest nazwa to torbiel ) :Jest to najczęściej występujący wytwór patologiczny zaliczany do łagodnych nowotworów. Może powstać w dowolnym miejscu w organizmie (skóra, kości, narządy wewnętrzne) - składa się cięcie cesarskie co znaczy.
Definicja Ciąża Pozamaciczna:
Co to jest to nieprawidłowe umiejscowienie ciąży poza jamą macicy. W początkowym okresie objawia się jednostronnymi bólami w podbrzuszu, plamieniami lub krwawieniem z dróg rodnych, rzadziej występują napadowe cięcie cesarskie krzyżówka.
Definicja Cysteina:
Co to jest aminokwasem endogennym.Jako jeden z niewielu aminokwasów zawiera siarkę. Produkuje glutation - najważniejszy przeciwutleniacz występujący w naszych organizmach.Jej głównym zadaniem jest ochrona cięcie cesarskie co to jest.
Definicja Ciągotka:
Co to jest priapismus - to długotrwały wzwód nie ustępujący po wytrysku. Może być wywołany przez uraz mózgu, rdzenia, kręgosłupa, zapalenie cewki moczowej, zapalenia stercza, nadużycia seksualne, alkoholizm cięcie cesarskie słownik.
Definicja Cholesterol HDL:
Co to jest nazywany jest dobrym cholesterolem ponieważ przenosi on cholesterol LDL do wątroby, gdzie zostaje poddany metabolizmowi i całkowitemu usunięciu z organizmu. Na stężenie frakcji HDL cholesterolu maja cięcie cesarskie czym jest.

Czym jest Cięcie cesarskie znaczenie w Słownik na C .

  • Dodano:
  • Autor: