talidomid co to znaczy
Co oznacza Talidomid. Definicja który był stosowany w latach sześćdziesiątych w celu zapobiegania.

Czy pomocne?

Definicja Talidomid

Co to jest TALIDOMID: Talidomid - to lek na uspokojenie, który był stosowany w latach sześćdziesiątych w celu zapobiegania wymiotom w wczesnej ciąży, niestety powodował wady kończyn płodu.


Definicja Terapia Resynchronizacyjna:
Co to jest Terapia resynchronizacyjna (CRT) - terapia ta ma na celu przywrócenie prawidłowej pracy serca u osób z przewlekłą niewydolnością serca talidomid co znaczy.
Definicja Tanina:
Co to jest proszek, występuje w herbacie, korze drzewne. Stosuje się go do wyprawiania skór zwierzęcych, jako zaprawa w farbowaniu, w produkcji barwników, środek ściągający i przeciwzapalny w leczeniu, ma talidomid krzyżówka.
Definicja Triglicerydy:
Co to jest większości przyjmowane są z pokarmem, są źródłem energii oraz budulcem komórek. Wysoki poziom triglicerydów w organizmie spowodowany jest spożywaniem określonych pokarmów, rzadziej jest wadą wrodzoną talidomid co to jest.
Definicja Transferryna:
Co to jest odpowiada za transport żelaza we krwi, najczęściej jednak jego zdolność do transportowania jest wykorzystywana w 1/3. U kobiet w ciąży i osób z niedoborem żelaza wartości transferryny są podwyższone talidomid słownik.
Definicja Trombocytopenia:
Co to jest inaczej małopłytkowość, to spadek płytek we krwi poniżej poziomu czyli 150 000/mm3. Może być to spowodowane terapią przeciwnowotworową, nieprawidłową działaniem szpiku kostnego.Objawia się talidomid czym jest.

Czym jest Talidomid znaczenie w Słownik na T .

  • Dodano:
  • Autor: