atrakcyjność sposób oprzeć co to znaczy
Co znaczy której nie sposób się oprzeć?. Co to jest pierwszych czterech sekund od momentu spotkania.

Czy pomocne?

ATRAKCYJNOŚĆ, której nie sposób się oprzeć - tajemnice osobistego magnetyzmu

Definicja z ang. ATTRACTION, which can not be resisted - the secrets of personal magnetism, z niem. Attraktion, die bekämpft werden können - die Geheimnisse des persönlichen Magnetismus.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Printex, Białystok 2003, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,208 str., Wymiary: 145 x 205 mm , Waga: 0.29 kg
Zagadnienia: atrakcyjność sposób oprzeć
ISBN: ISBN 83-86025-77-8
Opis: Ludzie wyrabiają sobie opinie na Twój temat w ciągu pierwszych czterech sekund od momentu spotkania! Niniejsza podręcznik odsłania przed Czytelnikami sekrety atrakcyjności i uroku osobistego i uczy, jak eksponować własne ukryte i wrodzone talenty, aby móc łatwiej się porozumieć z osobą spotkaną po raz pierwszy! Dowiedz się, jak: - Sprawić, iż nieznajomy (-ma) od razu się w Tobie zakocha! - Komunikować się na poziomie podświadomości. - Zrobić piorunujące pierwsze wrażenie, stosując mowę ciała. - Rozpoznać, co mówią oczy partnera! - Sprawiać wrażenie swobodnych, nawet kiedy jesteśmy czymś skrępowani! - Mówić z pewnością siebie, kiedy się denerwujesz. - Zastosować określone słowa i frazy aby efektywnie wpłynąć na innych tu i teraz! - Sprawić, iż coś zaiskrzy pomiędzy Tobą a każdą wybraną przez Ciebie osobą. ''W jaki sposób można uzewnętrznić swoją wewnętrzną charyzmę? Atrakcyjność której Ule sposób się oprzeć łączy w sobie informacje o sztuce atrakcyjności i flirtu i naukową wiedzę na ten temat. Ta podręcznik dogłębnie traktuje tytułowe zagadnienie, a jednocześnie jej lektura jest wspaniałą zabawą'' - JIII Spiegel, autorka Fllrtlng for Success I Fllrtlng wlth Splrltuallty. Dr Kevln Hogan jest znanym z serii swoich wykładów autorem ośmiu książek, między innymi The Psychology of PersuasIon i Talk Your Way do the Top. Dr Hogan jest uważany za jednego z najlepszych ekspertów w stanach zjednoczonych ameryki w dziedzinie mowy ciała i hipnozy. - Mary Lee LaBay jest współautorką Through the Open Door; Secrets of Self Hypnosls i Hypnotherapy Handbook: Hypnosls and Mlndbody Healing. Mary Lee LaBay jest licencjonowaną Instruktorką leczenia hipnozą.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na A .