będę badany objaśniamy co to znaczy
Co znaczy jak? Objaśniamy dzieciom badania?. Co to jest 6 lat. W sposób przystępny dla dzieci.

Czy pomocne?

Będę badany, ale jak? Objaśniamy dzieciom badania.

Definicja z ang. I tested, but how? We explain the test children., z niem. Getestet habe ich, aber wie? Wir erklären die Test Kinder..

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Medipage, Warszawa 2006, wyd. 1, Oprawa: twarda,41 str., Wymiary: 195 x 275 mm , Waga: 0.40 kg
Zagadnienia: będę badany objaśniamy
ISBN: ISBN 83-89769-20-4
Opis: Ta podręcznik przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W sposób przystępny dla dzieci przedstawia i opisuje najczęstsze badania wykonywane u lekarza pediatry albo w szpitalu dziecięcym, od samego przyjęcia w gabinecie albo szpitalnej izbie przyjęć, aż do operacji. Czy i Ty podobnie jak autorka chcesz pomóc dzieciom nabrać zaufania i przezwyciężyć strach przed szpitalem? Czy chcesz wyjaśnić dzieciom na czym polegają najważniejsze badania? Czy chcesz, aby w formie zabawy zapoznały się z tym, co je czeka w przychodni albo szpitalu? W grze zamieszczonej na końcu książki dzieci mogą w formie zabawy sprawdzić własną wiedzę. W tej grze wszyscy zwyciężają: wygraną w tej grze jest zaufanie do ludzi i instytucji, które chcą Wam pomóc.
Spis treści:
  • O badaniu w szpitalnej izbie przyjęć O badaniu w laboratorium O badaniu rentgenowskim O EKG i EEG O badaniu ultrasonograficznym (USG) O operacji

Czym jest znaczenie w Słownik na B .