granic sztuce wychodzenia co to znaczy
Co znaczy sztuce wychodzenia poza utarte schematy?. Co to jest dążeniu do sukcesu? Czy chcesz.

Czy pomocne?

Bez granic - o sztuce wychodzenia poza utarte schematy

Definicja z ang. Without borders - the art of going beyond clichés, z niem. Ohne Grenzen - die Kunst jenseits von Klischees zu gehen.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Jacek Santorski & Co, Warszawa 2002, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,240 str., Wymiary: 180 x 235 mm , Waga: 0.46 kg
Zagadnienia: granic sztuce wychodzenia
ISBN: ISBN 83-88875-26-4
Opis: Czy chcesz oddawać się marzeniom, czy skoncentrować na dążeniu do sukcesu? Czy chcesz "zaliczać" dzień za dniem, czy też poprawić jakość swego życia? Czy chcesz żyć wg utartych schematów, czy też podjąć ryzyko zmian? Danny Cox, były pilot samolotów odrzutowych armii USA, wytrawny biznesmen, autor książek z dziedziny psychologii motywacyjnej i cieszący się wielką popularnością prelegent, proponuje nowe, dynamiczne sposoby osiągania sukcesu w życiu, polegające nie tylko na pokonywaniu napotykanych w nim problemów i trudności, lecz co ważniejsze, na przełamywaniu równie uciążliwych i krępujących nasze poczynania barier wewnętrznych. Autor ilustruje swoje przesłanie licznymi przykładami z życia nieprzeciętnych ludzi. Każdy z nas jest sumą dokonanych przez siebie wyborów. Jeżeli nasze decyzje są trafne, wywiera to ważny wpływ na jakość naszego życia. Stosując rady podane w tej książce, możesz dołączyć do osób, którym powiodło się w życiu. Nikt nie rodzi się człowiekiem sukcesu, ale każdy może się nim stać.
Spis treści:
  • 1. Pokonywanie barier
  • 2. Poczucie celu
  • 3. Duch przygody
  • 4. Marzenie ciągłego rozwoju osobistego

Czym jest znaczenie w Słownik na B .