choroby zakaźne pasożytnicze co to znaczy
Co znaczy pasożytnicze - epidemiologia i?. Co to jest informacji z zakresu zapobiegania i.

Czy pomocne?

Choroby zakaźne i pasożytnicze - epidemiologia i profilaktyka

Definicja z ang. Infectious and parasitic diseases - epidemiology and prevention, z niem. Infektiöse und parasitäre Erkrankungen - Epidemiologie und Prävention.

Autor (autorzy):
Szczegóły wydania: Alfa Medica Press, Bielsko-Biała 2004, wyd. 1, Oprawa: miękka foliowana,443 str., Wymiary: 125 x 195 mm , Waga: 0.49 kg
Zagadnienia: choroby zakaźne pasożytnicze
ISBN: ISBN 83-88778-62-5
Opis: Obecna podręcznik napisana została w celu dostarczenia informacji z zakresu zapobiegania i zwalczania chorób zakaźnych i pasożytniczych zarówno występujących sporadycznie, jak i w formie epidemii. Starano się nadać temu opracowaniu przystępny charakter, wiadomości podawać jednoznacznie, stylem niemal telegraficznym, przy użyciu krótkich zdań, bez rycin i z niewielką liczbą tabel. podręcznik zawiera wiadomości na temat chorób albo zespołów chorobowych uszeregowanych w porządku alfabetycznym wg polskich nazw chorób, co wydaje się w najwyższym stopniu właściwe dla tego typu opracowania. Każda choroba opisana jest wg tego samego schematu i porządku podrozdziałów. Uwzględniono także opis ważniejszych chorób tropikalnych. Ponadto trzy pierwsze rozdziały zawierają ogólne wiadomości o sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie, międzynarodowych programach zwalczania chorób zakaźnych i najczęściej wykorzystywane pojęcia epidemiologiczne.
Spis treści:

Czym jest znaczenie w Słownik na C .